A.B.| 

Schadzki w hotelu na godziny. Wielki skandal w kadrze pływaków

35

Japońscy sportowcy intensywnie przygotowują się do przełożonych igrzysk olimpijskich w Tokio. Jednakże nie wszyscy przestrzegają odpowiedniego reżimu treningowego. W kadrze pływaków wybuchł skandal na tle seksualnym, w którym udział brała największa gwiazda – Daiya Seto.

Schadzki w hotelu na godziny. Wielki skandal w kadrze pływaków
Daiya Seto w centrum treningowym (Facebook.com)

Mogłoby się wydawać, że przygotowania do igrzysk olimpijskich w kraju, który cechuje się ogromną kulturą pracy, skupiają się wyłącznie na katorżniczych treningach. Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje, reprezentanci Japonii w pływaniu umilali sobie czas pomiędzy treningami, organizując schadzki z kobietami w hotelu na godziny.

Zobacz także: Lewandowski się bawi

Afera w japońskiej kadrze pływackiej wybuchła po tym, jak tamtejsze media przyłapały gwiazdę reprezentacji na gorącym uczynku. Tygodnik "Shukan Shincho" udowodnił, że Daiya Seto spotykał się na godziny z kobietą, która nie była jego żoną.

Po ujawnieniu afery zawodnik nie miał zamiaru tego ukrywać. Multimedalista imprez mistrzowskich w pływaniu przyznał się do swoich czynów i honorowo zrezygnował z funkcji kapitana reprezentacji oraz poddał się do dyspozycji tamtejszego szkoleniowca.

Jak donoszą japońskie media, zawodnik teraz będzie skupiał się na odbudowie relacji ze swoją rodziną. Widząc liczne zdjęcia, czy to z żoną, czy to z córkami, można być zaskoczonym, że Daiya Seto miał drugie oblicze i zdradzał małżonkę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazdor japońskiego sportu będzie musiał słono zapłacić za swoje zachowanie. Nie dość, że teraz musi naprawiać swoje relacje z żoną i dziećmi, to stracił wsparcie dotychczasowych sponsorów - m.in. linie lotnicze All Nippon zerwały z nim umowę sponsorską.

Zobacz także: "Klatka po klatce". Mamed Chalidow pewny siebie przed kolejna walką w KSW. "Idę po zwycięstwo"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić