VDB| 

FAME MMA 9. Popek pewny zwycięstwa. Wyzywa już kolejnego rywala

9

Paweł "Popek" Mikołajuw to zdecydowanie jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA. Muzyk oraz zawodnik sportów walki w ostatnim wywiadzie dla Betclic TV przyznał, że jest pewny zwycięstwa na zbliżającej się gali. Co więcej, ma już upatrzonego kolejnego rywala.

FAME MMA 9. Popek pewny zwycięstwa. Wyzywa już kolejnego rywala
Paweł "Popek" Mikołajuw (YouTube.com)

Starcie Pawła "Popka" Mikołajuwa z Patrykiem "Kizo" Wozińskim to jedna z tych walk, która najbardziej rozgrzewa kibiców przed FAME MMA 9. Dwaj raperzy zmierzą się w oktagonie już 6 marca i z pewnością można spodziewać się wielu mocnych ciosów. Co więcej, historia obu zawodników w klatce pokazuje, że walka raczej nie potrwa pełen dystans. Nokaut wisi w powietrzu.

Zdecydowanym faworytem co-main eventu z udziałem dwóch muzyków jest "Popek". Kontrowersyjny raper ma za sobą bogatą historię w sztukach walki i jest po prostu niesamowicie silny. Potwierdzają to ostatnie testy, które można było zobaczyć podczas jego ostatniego wywiadu dla Betclic TV.

Paweł Mikołajuw stanął przed urządzeniem, które mierzy siłę ciosu i zaprezentował co potrafi. Efekt był piorunujący. "Popek" zdecydowanie przebił wszystkich dotychczasowych zawodników FAME MMA i zanotował rekordowy wynik.

Natomiast w samym wywiadzie "Popek" przyznał, że "Kizo" nie jest dla niego żadnym wyzwaniem. Co więcej, myślami jest już w kolejnym rywalu. Ma nawet na to swój typ.

- Chodzi mi po głowie "Bestia". Jestem na 99 proc. przekonany, że wygram najbliższe starcie. Walka z "Bestią" byłaby już moim zdaniem całkiem wyrównana - mówił Paweł Mikołajuw.

Muzyk podkreśla również, że ta walka mogłaby się doskonale sprzedać. Wszystko za sprawą ogromnej muskulatury obu zawodników.

- Będę z organizacją rozmawiał o tym po mojej walce na FAME MMA 9. To byłoby wielkie widowisko. Popek "Irański Hulk" vs Bestia. Wp*****l dostałby szybko, ale medialnie to by się na pewno sprzedało - zapewniał Mikołajuw.

To pokazuje, że "Popek" jest niesamowicie pewny swego przed starciem z "Kizo". Czy w takim razie jego następnym rywalem będzie Piotr "Bestia" Piechowiak? To całkiem możliwe. Niedawno jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA zapowiadał, że na gali FAME MMA 10 będą same hitowe starcia, a takie z pewnością by do nich należało.

Zobacz także: Szpilka przygotowuje się do walki. "Walczę z Różańskim a nie Różalskim"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić