VDB| 

Hit na gali Marcina Najmana! Pudzianowski stanie do walki w MMA-VIP

66

To nie jest żart na Prima Aprilis. Marcin Najman potwierdził udział kolejnego znanego zawodnika mieszanych sportów walki na gali MMA VIP 2. Mowa o bracie Mariusza Pudzianowskiego - Krystianie. Ten występ potwierdził również sam zainteresowany.

Hit na gali Marcina Najmana! Pudzianowski stanie do walki w MMA-VIP
Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski (Instagram.com)

Wydaje się, że 1 kwietnia nie jest najbardziej odpowiednim dniem na ogłaszanie dużych wydarzeń. Takim z pewnością jest udział Krystiana Pudzianowskiego na gali MMA-VIP. Jeszcze niedawno wydawało się, że brat Mariusza Pudzianowskiego ponownie zwalczy w organizacji FEN, jednakże w czwartek świat polskiego sportu obiegła zaskakująca informacja.

O tym efektownym transferze w mediach społecznościowych poinformował Marcin Najman. Pozyskanie tak znanego nazwiska, to dla tej młodej organizacji duża nobilitacja. Co prawda Krystian Pudzianowski nie jest tak znany jak jego brat Mariusz, jednakże dalej jest to bardzo popularna postać w świecie showbiznesu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Komunikat tylko ze strony Marcina Najmana można byłoby uważać za primaaprilisowy żart. Jednak tę informację na swoim profilu potwierdził również sam zainteresowany. Co więcej, zrobił on również ankietę, w której zapytał kibiców, z kim ich zdaniem powinien zawalczyć na gali MMA-VIP 2.

Chociaż Krystian Pudzianowski ma na swoim koncie dopiero dwie zawodowe walki, to obecnie jest najbardziej rozpoznawalnym uczestnikiem gali MMA-VIP 2. Nie wystąpi on jednak w walce wieczoru, bowiem w niej wezmą udział Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień oraz Szymon "Król Syntholu" Komandos. Stąd też możemy spodziewać się, że rywal Pudzianowskiego będzie nieco mniej wymagający.

Czy możemy spodziewać się kolejnych znanych nazwisk w rozpisce gali MMA-VIP 2? Wiele na to wskazuje. Z pewnością po raz kolejny zobaczymy walkę żużlowców czy występ byłego uczestnika programu "Rolnik Szuka Żony" - Mateusza Kisiela. Natomiast w najbliższych dniach powinniśmy poznać pozostałych wojowników biorących udział w tym freak fightowym wydarzeniu.

Zobacz także: Brutalne oblicze boksu

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: głośno o 12-latku. Zwróć uwagę na jego technikę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić