VDB| 

Są gwiazdami freak fightów. Dostało im się na Marszu Niepodległości

99

Tego nikt się nie spodziewał. Na Marszu Niepodległości oberwało się gwiazdom mediów społecznościowy oraz freak fightów. Uderzający w nich transparent stał się hitem internetu.

Są gwiazdami freak fightów. Dostało im się na Marszu Niepodległości
Transparent na Marszu Niepodległości (PAP, Paweł Supernak)

Jak co roku Marsz Niepodległości wywołał wielkie emocje. Tegoroczna edycja kontrowersyjnej imprezy miała hasło "Silny naród, wielka Polska". Podczas tego wydarzenia znów pojawiały się obrażające część społeczeństwa gesty i symbole.

Po kolejnych kontrowersjach nie może dziwić, że część Polaków niechętnie odnosi się do kontynuowania tej nowej tradycji. Sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski wskazuje, że blisko połowa obywateli sprzeciwia się tej imprezie. Warto podkreślić, że zdania są podzielone zależnie od tego jaką partię wspierają Polacy.

Gwiazdy freak fightów na celowniku

Co ciekawe, jedną z grup, której się oberwało byli influencerzy. W szczególności zwrócono uwagę na tych walczących dla organizacji freak fightowych. Na trasie Marszu Niepodległości pojawił się wymowny transparent.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W jego centralnym miejscu znalazła się podobizna Jacka Murańskiego. Otaczali go Maja Staśko, Agata "Fagata" Fąk, Oliwka Brazil i Jaś Kapela. Do tego można było zobaczyć hasło.

Przeciwko patologii i upadkowi zasad - to można było przeczytać na transparencie.

Trzeba przyznać, że zestawienie tych osób jest mocno "egzotyczne". Oliwka Brazil i Agata Fąk to kobiety, które nie kryją się z wykorzystywaniem kobiecych wdzięków w karierze czy to muzycznej, czy to w mediach społecznościowych. Natomiast Jaś Kapela i Maja Staśko to najbardziej znani lewicowi aktywiści, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę ze sportami walki.

Jacek Murański poczuje się urażony?

Najbardziej dziwi, że na tym transparencie znalazł się Jacek Murański. Aktor i zawodnik Fame MMA od dawna kojarzony jest ze swoim uwielbieniem do wartości patriotycznych. Wystarczy powiedzieć, że to m.in. dzięki niemu oddano minutę ciszy ofiarom zbrodni katyńskiej podczas konferencji przed Fame MMA 14.

To jednak nie wszystko. W lipcu Jacek Murański podczas jednego z programów przed galą Fame MMA 15 zapowiadał, że chce zostać prezydentem Polski. Ogłosił nawet, iż ma już nawet cały plan swojej kampanii w 2030 roku. Co więc mogło być przyczyną straty w oczach jego potencjalnych "wyborców"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hit sieci. Siedział na trybunach, wziął piłkę i zrobił to (WIDEO)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić