Skandal w polskiej lidze. Piłkarz opluł sędziego

8

W niższy klasach rozgrywkowych w Polsce raz po raz dochodzi do kuriozalnych zdarzeń. W 16. kolejce A klasy III grupy małopolskiej Strzelce Kraków podejmowało Nadwiślan Kraków. Gospodarze zwyciężyli 3:1, ale o tym spotkaniu głośno zrobiło się z uwagi na skandaliczne zachowanie piłkarza gości. Ten bowiem w pewnym momencie... splunął na sędziego.

Skandal w polskiej lidze. Piłkarz opluł sędziego
Na zdjęciu: moment, w którym Łukasz Szymański pluje na sędziego (YouTube)

Nie jest żadną niespodzianką, że w niższej lidze rozgrywkowej w Polsce doszło do skandalu. W końcu często możemy usłyszeć o sytuacjach, w których zawodnicy przekraczają przepisy.

Do tego grona możemy zaliczyć zawodnika Nadwiślanu Kraków Łukasza Szymańskiego. Ten bowiem nie potrafił się zachować w spotkaniu ze Strzelcami Kraków i dopuścił się skandalicznego zachowania.

Wszystko zaczęło się od żółtej kartki, którą sędzia Mateusz Jamróz pokazał Szymańskiemu za to, iż ten stał zbyt blisko piłki przy wznowieniu gry i nie przejął się upomnieniami. Reakcja zawodnika na tę decyzję sprawiła, że kilkanaście sekund później wyleciał z boiska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Kompromitacja gwiazdora. Ten sport nie jest dla niego

W momencie, gdy Jamróz wyciągał czerwoną kartkę, Szymański... postanowił go opluć. W takich przypadku sędzia nie mógł podjąć innej decyzji niż przedwczesne zakończenie spotkania z uwagi na znieważenie.

Na Facebooku zawodnik Nadwiślana zaprzeczył, jakoby miał dopuścić się do tak skandalicznego zachowania. Jednak zamieszczone komentarze dotyczące tej sytuacji zostały usunięte.

Tymczasem Strzelcy opublikowali kulisy z meczu na swoim oficjalnym kanale na YouTube. I w nich dokładnie widać, że Szymański rzeczywiście splunął w kierunku arbitra.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Moment oplucia sędziego od 7:28:

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić