o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
|

Dziwne zachowanie znanego piłkarza. Uciekał przed dziećmi

2
Podziel się

Takiego zachowania kibice Barcelony mogą przez długi czas nie wybaczyć Ousmane Dembele. Piłkarz Dumy Katalonii zaczął uciekać swoim autem przed młodymi fanami i złamał przepisy drogowe.

Dziwne zachowanie znanego piłkarza. Uciekał przed dziećmi
Auto z Dembele skręca na czerwonym świetle (Twitter)
bDXNEVyZ

Francuski piłkarz Barcelony jest jednym z największych pechowców w klubie. Od momentu dołączenia do drużyny już dziewięciokrotnie nabawił się kontuzji. Ostatniego urazu doznał na początku grudnia, gdy naciągnął mięsień w prawej nodze.

Z powodu kontuzji Dembele nie może zagrać w kilku najbliższych spotkaniach. Uraz nie przeszkadza jednak piłkarzowi zachowywać się nieodpowiedzialnie na drodze. Do sieci trafił film, na którym widać jak zawodnik Barcelony łamie przepisy drogowe, a wszystko na widok młodych fanów.

bDXNEVzb

Chłopcy szybko rozpoznali, że w czarnym samochodzie siedzi Ousmane Dembele. Przed nimi stało kilka aut, które prawidłowo zatrzymały się na czerwonym świetle. Młodzi kibice Barcelony myśleli, że wykorzystają ten moment, podbiegną do samochodu piłkarza i otrzymają autograf. Nic z tego.

Gdy tylko Dembele zobaczył podbiegającego fana, skręcił swoim samochodem w prawą stronę, ominął kolejkę aut i pojechał dalej, nie zważając na czerwone światło. Całe zajście zostało nagrane i bardzo szybko rozniosło się w mediach społecznościowych. Zobaczcie:

bDXNEVzh
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Artur Szpilka zaszalał podczas morsowania. "Wariat", "To się nie dzieje!"
bDXNEVzC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
JamJest
5 miesięcy temu
bardzo rasistowskie to nagranie jest ...
Kokon
5 miesięcy temu
Czarny i wszystko jasne
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić