aktualizacja 

Uwaga, mocne zdjęcie. Marcin Najman skomentował protesty w Warszawie

207

To nie był spokojny weekend w Warszawie. Przeciwko decyzjom rządu protestowali między innymi rolnicy. Do ich strajku w mediach społecznościowych odniósł się Marcin Najman.

Uwaga, mocne zdjęcie. Marcin Najman skomentował protesty w Warszawie
Marcin Najman (Instagram)

Rolnicy nie zgadzają się z polityką polskiego rządu. Niedawno protestowali w sprawie ustawy tzw. piątki dla zwierząt. Ostatnio chcieli natomiast zwrócić uwagę na niskie ceny żywności w skupie.

W nocy z soboty na niedzielę, na ulicach Warszawy, w okolicach domu Jarosława Kaczyńskiego rolnicy rozrzucili niesprzedane kapusty, jajka, ziemniaki. Na asfalcie znalazła się również martwa świnia.

Do takiej formy protestu rolników, w mediach społecznościowych, odniósł się Marcin Najman. Zawodnik MMA pokazał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Warszawy z martwa świnią i rozrzuconymi ziemniakami. Uwaga, fotografia jest bardzo mocna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Prawdziwy rolnik dba o dobrostan zwierząt i nigdy nie zabiłby zwierzęcia, aby na proteście rzucić go jak kawałek rzeczy na ulice..." - napisał w komentarzu do zdjęcia Marcin Najman.

Zawodnik MMA ograniczył możliwość komentowania tego posta. Uwidocznione są tylko dwa komentarze internautów: "Łzy do oczów napływają same..." oraz "Wstyd i hańba".

Marcin Najman często zabiera głos w sprawach politycznych i społecznych. Niedawno było o jego osobie głośno również z powodu dyskwalifikacji na Fame MMA 8 w trakcie pojedynku z Don Kasjo. W przyszłym roku, w styczniu, ponownie mamy zobaczyć Marcina Najmana w oktagonie. Na razie nie jest jednak znany rywal i organizacja dla której częstochowianin zawalczy.

Zobacz także: GROMDA 3. "Don Diego" górą! "Moje zacięte serce zdecydowało"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić