LAK| 

Spięcie Kapeli z byłym dziennikarzem TVP Info. Doszło do przepychanki!

36

Ten pojedynek elektryzuje wielu kibiców. Jaś Kapela już niedługo wyjaśni wszystkie nieporozumienia z Ziemowitem Kossakowskim, byłym dziennikarzem TVP. Panowie w ostatnich dniach skoczyli sobie do gardeł!

Spięcie Kapeli z byłym dziennikarzem TVP Info. Doszło do przepychanki!
Jaś Kapela i jego rywal (Instagram)

Jaś Kapela już niedługo zmierzy w walce MMA z Ziemowitem Kossakowskim, byłym dziennikarzem TVP Info. Obaj publicyści podgrzewają atmosferę przed walką. I to bardzo mocno. Z każdym tygodniem dowiadujemy się o kolejnych szczegółach walki. Wiemy, że zorganizuje ją Paweł Joźwiak, szef organizacji FEN.

Ostatnio - zdaniem wielu osób - Kapela przesadził. "Skoro 'to będzie walka dobra ze złem, świata wartości ze światem zepsucia', to chyba jasne, że Ziemowit Kossakowski skończy jak Popiełuszko... (został zamordowany - przyp.red.)" - pisał na Twitterze. Po jakimś czasie wyjaśnił, że to był żart.

Doszło do przepychanki

Teraz - z postu Kossakowskiego - dowiadujemy się, że panowie skoczyli sobie do gardeł, doszło między nimi do przepychanki w trakcie nagrywania trailera.

Doszło między mną a Kapelą do przepychanki. Wszystkie niejasności wyjaśnimy w oktagonie w październiku. Pojedynek organizuje Fight Exclusive Night - napisał były dziennikarz TVP.

Kossakowski zdradził także konkretny plan na walkę z Kapelą. "Gameplan #teamKossakowski jest niezmienny - moja prawa ręka, jego szczęka i szybkie KO" - dodał.

Obaj nie ukrywają, że kieruje nimi głównie chęć zysku. Podkreślają, że będzie to starcie podczas gali z polityczno-publicystycznym tłem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić