o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dominika Pawlik
|

Sportowy strój zamieniła na elegancką sukienkę. Iga Świątek u prezydenta

255
Podziel się

Powrót do kraju po tak dużym sukcesie, jakim jest zwycięstwo w Rolandzie Garrosie, to też ogrom obowiązków oficjalnych i medialnych. Iga Świątek gościła w środę na konferencji z dziennikarzami, a potem na kolejnych wywiadach oraz w gabinecie prezydenta.

Sportowy strój zamieniła na elegancką sukienkę. Iga Świątek u prezydenta
Iga Świątek (PAP, Andrzej Lange)
bDeLtYkB

W samo południe Iga Świątek stawiła się na konferencji prasowej w SkyBoxie Legii Warszawa. Oczywiście ze względu na pandemię koronawirusa tłumów nie było. Tenisistka wraz ze swoim teamem, czyli Piotrem Sierzputowskim, Darią Abramowicz oraz Maciejem Ryszczukiem, odpowiadała dzielnie na pytania dziennikarzy.

Był też czas na rozmowy indywidualne, ale nie za długo, bo harmonogram zawodniczki był napięty. Po południu sportową bluzę i dżinsy zamieniła na elegancką, czarną sukienkę oraz skórzaną ramoneskę. Wyglądała zupełnie inaczej niż na korcie, głównie przez kolory, bo w ostatnich tygodniach grała w białych strojach.

bDeLtYkD

Iga Świątek spotkania się z prezydentem Warszawy, Rafałem Trzaskowskim. To pierwsza tak oficjalna jej wizyta po przylocie z Paryża. Towarzyszył jej tata, Tomasz, niegdyś olimpijczyk.

Po wizycie u prezydenta Trzaskowskiego Igę Świątek czekało jeszcze jedno zadanie. Spotkała się z Tomaszem Lisem, który przeprowadzał z nią rozmowę, która ma ukazać się w "Newsweeku". To pewnie nie ostatni taki obowiązek tenisistki, ale nic w tym dziwnego, bowiem w Paryżu podczas Rolanda Garrosa było niewielu dziennikarzy. Organizatorzy ograniczyli ich liczbę, by zwiększyć bezpieczeństwo zawodników.

bDeLtYkJ

"Mam tylko nadzieję, że nie było pytań o politykę", "Można panu pozazdrościć" - komentują internauci. Zwrócili jednak dziennikarzowi uwagę na brak maski na zdjęciu z tenisistką. Podczas wywiadu miał ją na twarzy, określono to, jako "brak konsekwencji".

#dziejesiewsporcie: tak strzela syn legendarnego piłkarza

bDeLtYle
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(255)
bysia
6 dni temu
Co chce się ogrzać w ciepełku cudzego zwycięstwa. Czy zwróci pieniądze wydane przez jej rodziców? nawet nie wiedział że taki ktoś istnieje. Sukces zawsze ma wielu ojców.
fokus
6 dni temu
Pani Dominiko, prezydent jest jeden. Mimo, że jak widać nie uznaje pani tego faktu, to etyka dziennikarska, czyli uczciwość, obiektywizm i po prostu ludzka przyzwoitość to pojęcia dla pani obce.
Jurek
6 dni temu
Fajna, normalna dziewczyna. Politycy precz od niej!
bDeLtYlf
wrzeszczanin
6 dni temu
Pani Igo , błagam , od polityków i innych chochsztaplerów jak najdalej !!!!! Ich wszystkich zamiarem jest wykorzystać Panią do sobie tylko wiadomych celów !!!! Już zraża Pani wiele grup Polaków fotografując się i rozmawiając z osobami o jednoznacznej postawie politycznej. Pierwsze dwa dni Pani w Polsce świadczy o Pani dobrym sercu ale i naiwności , że wszyscy są tacy wspaniali,
rodak
5 dni temu
Tomasz Lis to nie prezydent tylko porażka. Wstyd mi za tego człowieka.
Najnowsze komentarze (255)
Robak🦠
2 dni temu
Ty Rafał A ten twój nowy ruch będzie ZDALNY czy HYBRYDOWY😳
Rydzyk
3 dni temu
U mnie też była i co z tego 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
zbycho
5 dni temu
Politycy daleko od pani Igi. Każdy musi na siebie sam zapracować, wy nie wiecie co to ciężka praca.
Wanda
5 dni temu
Prezydent Czajki lansuje się zamiast pracować i ty do tego przykładasz rakietę. Wstyd.
piano
5 dni temu
Większość nie wiedziała kto to jest. A lis to nie jawi się w roli kolejnego ojca sukcesu? Czemu ci totalni są tak totalnie zwariowani
Polak
5 dni temu
Własnie straciła moj szacunek po tej wizycie
LOVE18.PL
5 dni temu
❤️❤️❤️Jesteś singlem? Szukasz kobiety? Masz ochotę poznać jakąś atrakcyjną dziewczynę? Sprawdź chętne kobiety z Twojego miasta i okolic⬆️
Mariola
5 dni temu
Nooooo, tytuł to małe przegięcie, jaki to problem by dopisać, że Warszawy. A co do reszty, to mam nadzieję, że polityków i dziennikarzy PiS będzie omijała.
bDeLtYkX
alek
5 dni temu
Po co ten szoł ? , można było przeprowadzić zdalnie .
Grzes
5 dni temu
Iga ! Zadajesz się z niedobrym towarzystwem , zmień opcje i nie mówię o opcji politycznej ale moralnym to podejrzane typy
xx33
5 dni temu
Każdy ma swoją rolę w tym życiu i to normalne te spotkania i nie dziwię się, że jest to komentowane.Iga weszła na szczyt, będziemy trzymać kciuki żeby tam jak najdłużej została.
MMA
5 dni temu
Dobrze że poszła do Trzaskowskiego a nie do Dudy bo tak powinno być że przyjmuje ją prezydent miasta z którego pochodzi bo Iga jest chlubą Warszawy a nie pisiorów gdzie oni już przypisali się że to dzięki nim wygrała
Yancio Wódnik
5 dni temu
Napiszcie w tytule, że u prezydenta Warszawy. Już myślałem, że Prezes kazał Adrianowi ogrzać się w blasku Igi i podnieść notowania władzy w dobie koronawirusa
zazatroskani
5 dni temu
Szanowna pani Dominiko Pawlik.Konstytucja ! Prezydent jest jeden - Prezydent RP. Prezydenci miast to samorządy, a nie RP.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić