Spotkanie byłej pary w meczu na szczycie. Leciały iskry!

11

Reanne Evans i Mark Allen mają za sobą wspólną przyszłość w życiu prywatnym. Nie udało im się powstrzymać wzajemnej niechęci podczas sportowej potyczki w British Open.

Spotkanie byłej pary w meczu na szczycie. Leciały iskry!

Była to pierwsza taka sytuacja w ich wspólnej historii. Rennae Evans jeszcze nigdy nie miała okazji grać przeciwko Markowi Allenowi w tourze o rankingowe punkty. Ostatecznie cała potyczka była niezwykle emocjonująca, ale zwyciężył Allen, 3-2.

Przed startem zawodnik chciał się przywitać z byłą partnerką. Ona zignorowała jego wyciągniętą rękę. Udawała również, że nie widzi zaciśniętej pięści do przybicia "żółwika".

Evans i Allen mają za sobą trudną historię. W 2006 roku na świat przyszła ich córka, ale dwa lata później się rozstali. Mieli też przeprawę w sądzie. Sportsmenka bowiem żądała wyższych alimentów dla 14-letniej córki.

Podczas całego pojedynku atmosfera była bardzo napięta. Evans nie chciała spoglądać w stronę swojego byłego partnera. Po zakończeniu gry zawodniczka po prostu poszła do szatni. Tłumaczyła to tym, że powiedziano jej, że z powodu koronawirusa nie powinno dochodzić do kontaktu między rywalami.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić