Strażnik graniczny zachwycił świat. O jego wyczynie mówi cała Polska

137

Sierżant szt. straży granicznej Krystian Kochmański dokonał niesamowitego wyczynu. Funkcjonariusz wywalczył srebrny medal na mistrzostwach świata w kulturystyce PCA Worlds Championships 2022. Zawody odbyły się w brytyjskim Birmingham.

Krystian Kochmańśki zdobył srebrny medal (Materiały organizatorów, Bieszczadzki Odział Straży Granicznej)

O wyczynach tej skali nie słyszy się często. Sierżant szt. straży granicznej Krystian Kochmański udowodnił, że łączenie posiadanie pasji pomimo ciężkiej pracy jest możliwe, nawet jeżeli ta wymaga od nas ogromnego poświęcenia. Strażnik graniczny osiągnął właśnie ogromny sukces na arenie międzynarodowej.

Sierżant szt. straży granicznej Krystian Kochmański jest kulturystą. Swojej pasji poświęca się nieprzerwanie od 14 roku życia. 2022 rok był wyjątkowo udany dla jego kariery. W minionych miesiącach funkcjonariusz zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe oraz złoty medal w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding. Sukcesy zmotywowały tylko zawodnika do dalszej pracy nad sylwetką.

O wyczynach Krystiana Kochmańskiego znowu zrobiło się głośno. Sierżant szt. straży granicznej osiągnął właśnie kolejny ogromny sukces. Tym razem wywalczył wicemistrzostwo świata w  kategorii PCA Pro Bodybuilding na zawodach w Town Hall w brytyjskim Birmingham. Zawodnik mierzył się z 8 rywalami m.in. z Węgier, Chin, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. W sieci pojawiły się fotografie z historycznego występu strażnika.

Krystian Kochmański jest nie tylko wybitnym kulturystą, ale również bardzo dobrym pracownikiem. Mundurowy na co dzień realizuje zadania w Zespole Interwencji Specjalnych. Spotkać go można na podrzeszowskim lotnisku w Jasionce. To właśnie na tym porcie lotniczym zapewnia bezpieczeństwo podróżnym. Jego kariera zawodowa w straży granicznej trwa już 9 lat.