Ta walka ma być hitem FAME MMA, lecz Boxdel "nawet nie zadzwonił"

1

Michał "Boxdel" Baron w 2022 roku ma stoczyć hitową walkę z Wojciechem Golą. Problem w tym, że notorycznie opuszcza treningi, czym zdenerwował trenera.

Ta walka ma być hitem FAME MMA, lecz Boxdel "nawet nie zadzwonił"
Właściciele FAME MMA opuszcza treningi. Trener ma pretensje (Instagram)

Michał "Boxdel" Baron to człowiek orkiestra. Kilka lat temu studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest współwłaścicielem największej freakowej organizacji MMA na świecie. Kilka miesięcy temu założył kanał na Youtube - "Aferki". Publikuje w internecie autorskie kawałki muzyczne, ma także swój klub w Zawierciu.

Jego oczkiem w głowie jest jednak Fame MMA. Gale te zyskują coraz większą popularność wśród fanów, a sprzedaż PPV bije rekordy. Ostatnią galę wykupiło ponad 500 tysięcy osób, co jest nowym rekordem w Polsce.

Właściciele cały czas myślą o tym, jak rozwinąć produkt, by ten przyciągał jeszcze większą liczbę fanów oglądających transmisje. Włodarze wpadli na pomysł, aby zorganizować walkę... między sobą. W 2022 roku ma dojść do hitowego starcia Michała "Boxdela" Barona z Wojciechem Golą.

Co z treningami?

"Boxdel" przeprowadził się do Warszawy, zaczął trenować u znanego trenera Mirosława Oknińskiego, który prowadzi m.in Amadeusza Ferrariego Roślika czy Szymona Kołeckiego. W treningach Barona szybko jednak pojawił się problem.

Boxdel był raz i więcej go nie zobaczyłem. Nawet nie zadzwonił/nie napisał żadnej informacji. Uważam, że to bardzo słabe zachowanie. Przychodzisz i mówisz, że będziesz trenował, a później ani nie zadzwonisz ani nie napiszesz i nie ma Cię 2 tygodnie. Ja do "Boxdela" nic nie mam, ale jakiś kontakt by się przydał - powiedział Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź.

Gala Fame MMA 13 odbędzie się już w sobotę, 26 marca, w Gliwicach. Będzie to pierwsze wydarzenie tej organizacji w 2022 roku i spoglądając zarówno na kartę walki, jak i zapowiedzi gali, to można stwierdzić, że emocji nie zabraknie.

W Gliwicach nie zabraknie gwiazd Fame MMA. W co-main evencie zmierzą się Paweł "Popek" Mikołajuw oraz Norman Parke. Ponadto wystąpią m.in. Adrian Polański, Marta Linkiewicz, Piotr Szeliga czy Robert Pasut.

Zobacz także: Tego gola można oglądać godzinami! Cóż za precyzja (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić