Ta walka przeszła do historii. Zmierzyli się... zawodnicy bez rąk!

Podczas piątkowej gali SCF 2 w Kępnie doszło do sensacyjnego starcia. Na wydarzeniu organizowanym przez Grzegorza Szulakowskiego, nową gwiazdę Prime Show MMA 2, zmierzyli się zawodnicy bez rąk. Tego jeszcze w Polsce nie było.

Przemysław Wieczorek i Bartosz KlimekPrzemysław Wieczorek i Bartosz Klimek
Źródło zdjęć: © Twitter

Sporty walki w Polsce wydają się nie mieć granic. Przy każdym kolejnym wydarzeniu odnosimy wrażenie, że widzieliśmy już wszystko. Wtedy przychodzą kolejne zaskakujące gale. Tym razem na SCF 2 byliśmy świadkami pojedynku dwóch zawodników... bez rąk.

Walka bez rąk. Kontrowersyjne zestawienie

Walkę Bartosza Klimka z Przemysławem Wieczorkiem ogłoszono już kilka miesięcy temu. Już wtedy wywołała ona sporo kontrowersji. Ostro na ten temat wypowiedział się m.in. Andrzej Wasilewski, szef KnockOut Boxing Promotion. Ostatecznie do starcia jednak doszło.

Pojedynek wojowników z niepełnosprawnościami odbył się na gali SCF 2 w Kępnie. Chociaż obaj mierzą się w życiu codziennym z wielkimi ograniczeniami, to w oktagonie zostawili całe serce. Walka trwała na pełnym dystansie, a decyzją sędziów Bartosz Klimek pokonał Przemysława Wieczorka.

Organizatorem tego nietypowego wydarzenia jest Grzegorz Szulkowski. Były zawodnik KSW, a obecnie gwiazda Prime Show MMA, jest włodarzem federacji SCF (Solo Combat Federation) i to on odpowiadał za zestawienie dwóch zawodników bez rąk. Warto dodać, że w walce wieczoru SCF 2 Filip Tomczak pokonał Mateusza Janura przez jednogłośną decyzję sędziów.

W samym bikini na deskorolce. Od polskiej siatkarki trudno oderwać wzrok

Wybrane dla Ciebie