VDB| 

To one skradły show na FAME MMA 11. Zobacz śliczne ring girls

19

FAME MMA to nie tylko freak fighty, ale również piękne kobiety, które towarzyszą tym wydarzeniom. Nie inaczej jest podczas już 11 gali tej organizacji. Trzeba przyznać, że piękne ring girls skradły show na Arenie Gliwice.

To one skradły show na FAME MMA 11. Zobacz śliczne ring girls
Ring Girls FAME MMA 11 (Instagram.com)

Gala FAME MMA 11 cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Mowa tutaj zarówno o zwolennikach freak fightów, jak i miłośników zawodowego MMA (to za sprawą walki Borysa Mańkowskiego i Normana Parke'a). Jednak jak zawsze, podczas wydarzenia są obecne piękne ring girls. Kibice po raz kolejny dali się uwieść czterem aniołkom - Róży Wojtczak, Justynie Czerwonce, Natalii Bilskiej oraz Paulinie Janaszkiewicz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W mediach społecznościowych największą popularnością z tej czwórki cieszy się Róża Wojtczak. Na Instagramie śledzi ją ponad 255 tys. fanów. W pracy przy organizacji FAME MMA zadebiutowała w listopadzie minionego roku podczas ósmej gali. Teraz już nikt nie wyobraża sobie gali bez jej udziału. Zresztą nie można się temu dziwić.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niezwykle popularna jest również Justyna Czerwonka. Na Instragramie śledzi ją ponad 112 tys. internautów. Posiada spore doświadczenie w pracy dla FAME MMA, ale jest znana nie tylko z gal tej organizacji. Jest niezwykle aktywna na TikToku, co również daje jej sporą popularność. Poza tym rozwija się w kosmetologii, czym często chwali się w swoich mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mniej znana w mediach społecznościowych od koleżanek jest Paulina Janaszkiewicz. Jednakże można spodziewać się, że liczba jej fanów będzie lawinowo rosła. Jedna z nowych ring girls zachwyciła fanów i trzeba trzymać kciuki za to, aby towarzyszyła kolejnym wydarzeniom organizowanym przez FAME MMA.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ostatnią ring girls FAME MMA 11 jest Natalia Bilska. Młodsza z sióstr Bilskich debiutuje w tej roli podczas tego wydarzenia i od razu zachwyciła fanów. Można się spodziewać, że podobnie jak jej siostra - Dominika - stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w tej branży.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić