VDB| 

To zdjęcie robi furorę. Kamila Wybrańczyk "uczy się" od Artura Szpilki

15

Kamila Wybrańczyk intensywnie przygotowuje się do gali FAME MMA 10. Jednak nie wszystko idzie po jej myśli. Partnerka Artura Szpilki zamieściła zdjęcie, na którym porównała swoje umiejętności obronne do swojego narzeczonego. Ten wpis zrobił furorę wśród internautów.

To zdjęcie robi furorę. Kamila Wybrańczyk "uczy się" od Artura Szpilki
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka (Instagram.com)

Już 15 maja odbędzie się gala FAME MMA 10. Jednym z pojedynków, który ma uświetnić tę galę jest pojedynek o pas federacji FAME MMA wśród pań. Zmierzą się w nim Kamila Wybrańczyk oraz Marta Linkiewicz. Stąd też nie dziwi, że niespełna dwa tygodnie przed tym pojedynkiem popularna "Kamiszka" jest w kluczowej fazie przygotowań do walki.

Co prawda, Wybrańczyk stoczy dopiero swój drugi pojedynek. Wcześniej na gali FAME MMA 9 pokonała "Zusje". Jednak to nie powinno stanowić dla niej większego problemu, bowiem sporty walki trenuje od lat. Dodatkowo, jej partnerem jest najpopularniejszy obecnie polski pięściarz - Artur Szpilka.

Okazuje się, że "Kamiszka" bierze przykład ze swojego narzeczonego. Nie słynie on z najlepszej obrony, a wiele akcji z jego pojedynków stało się wręcz legendami polskiej memosfery. Teraz natomiast podobnie dziurawą defensywą popisała się Wybrańczyk.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Family business (tłum. rodzinny biznes)" - podpisała zdjęcie Kamila Wybrańczyk.

To porównanie momentalnie stało się hitem. Liczba polubień i komentarzy robi wrażenie. Natomiast swoją opinię wygłosił również sam Artur Szpilka, który dostrzegł, że i tak jego partnerka zachowała się w tej sytuacji o niebo lepiej niż on w przytoczonym pojedynku z Mariuszem Wachem.

"Misiuniu, ale Ty masz ręce wysoko. Nawet najlepszym się zdarza" - skomentował Szpilka.

Czy Kamila Wybrańczyk będzie miała lepszą obronę w pojedynku z "Linkimaster"? Przekonamy się o tym już 15 maja. Biorąc pod uwagę to jak nieprzewidywalna jest Marta Linkiewicz, można być pewnym, że emocji w tym starciu nie zabraknie.

Zobacz także: Co to była za gala! Zobacz TOP10 najlepszych akcji KSW 60
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić