Jakub Artych
Jakub Artych| 
aktualizacja 

Ujawniono datę kolejnej gali Clout MMA. Jest spore zaskoczenie

0

W sobotę odbyła się gala Clout MMA 5 w katowickim spodku. Emocji i dramaturgii z pewnością nie brakowało, a kibice szykują się już na kolejne wydarzenie, które odbędzie się w październiku. Wybrano także miejsce, w którym odbędzie się cała impreza. To duże zaskoczenie.

Ujawniono datę kolejnej gali Clout MMA. Jest spore zaskoczenie
Ujawniono datę kolejnej gali Clout MMA. Jest spore zaskoczenie (YouTube)

W sobotę odbyła się gala Clout MMA 5 w legendarnej w Polsce hali w katowickim spodku. W walce wieczoru, Adam "AJ" Josef, w podwójnym starciu, zanotował wygraną i porażkę. To jednak nie werdykt sędziowski, a olbrzymie serce zostawione w klatce porwało kibiców zgromadzonych w katowickim Spodku!

Przypomnijmy, że Adam "AJ" Josef, zdecydował się stoczyć walkę z dwójką rywali, podejmując ich naprzemiennie - co rundę innego - w sumie walcząc 6 rund z rzędu.

Jako pierwszy do rywalizacji z "AJ'em" stanął Kacper Błoński. I choć panowie podeszli do początku starcia spokojnie, to było widać ogromny respekt Błońskiego przed trafieniami oponenta. Kolejnym rywalem Josefa był Zbigniew Bartmann.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Po heroicznej walce, w której Josef zdołał przetrwać wszystkie 6 rund, o wszystkim zdecydować musieli sędziowie. Zanim jednak poznaliśmy werdykt, kibice nagrodzili ogromnym aplauzem "AJ'a", który skradł serca zgromadzonych w Spodku kibiców swoją heroiczną postawą, do samego końca pokazując ogromną wolę walki.

Ostatecznie, w starciu z Kacprem Błońskim górą był Josef, natomiast drugi pojedynek zwyciężył Zbigniew Bartman. Po zakończeniu gali ujawniono, że szósta edycja Clout odbędzie się 5 października.

Clout MMA 6. Jest spore zaskoczenie

Sobotnia gala odbyła się w Katowicach. Kolejny event zaplanowany jest z kolei z Tarnowie. To spore zaskoczenie, bowiem organizacje freakowe jeszcze nigdy nie organizowały swoich gal w tym miejscu.

Hala w tym mieście ma 4317 widzów z czego 3559 na stałych miejscach siedzących oraz 746 na składanych trybunach teleskopowych. Wyposażona w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz instalację fotowoltaiczną na dachu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić