VDB| 

Wielka afera przed Fame MMA 19. Boxdel spanikował

3

Gale freak fightowe nauczyły nas oczekiwać różnego rodzaju kontrowersji i rękoczynów podczas wydarzeń promocyjnych. Co jednak miało miejsce w konfrontacji między Natanem Marconim a Mariuszem Słońskim, przekroczyło wszelkie granice. Nie ma więc nic dziwnego, że jeden z organizatorów, Michał "Boxdel" Baron, spanikował po tym, co zobaczył.

Wielka afera przed Fame MMA 19. Boxdel spanikował
Boxdel spanikował na konferencji przed Fame MMA 19 (YouTube)

Chociaż gale freak fightowe coraz częściej stawiają na sport, to jednak ich największą popularność przynoszą skandale z udziałem influencerów. Takim skandalem obfituje konflikt Natana Marconia z Mariuszem "Hejterem" Słońskim przed galą Fame MMA 19. Obaj są raczej niszowymi twórcami, ale na wydarzeniach promocyjnych potrafią zrobić show. W tym przypadku, jednak, przekroczone zostały wszelkie granice.

Boxdel spanikował. Co się wydarzyło?

Mówiąc wprost, słowna przepychanka między Marconim a Słońskim była na tyle wulgarna, że trudno ją cytować. Przekleństwa i obrzydliwe metafory zdawały się nie mieć końca. Niestety, obie strony rzuciły też szereg wyzwisk i zarzutów, które nie miały pokrycia w rzeczywistości, ale dodawały oliwy do ognia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: rajskie wakacje Radwańskiej. Kibice mogą jej pozazdrościć

Sytuacja osiągnęła punkt kulminacyjny, gdy doszło do bezpośredniego spojrzenia twarzą w twarz. Natan Marcoń, starając się pokazać, że kontroluje swoje emocje, przyjął postawę z rękoma z tyłu. "Hejter" wykorzystał to i z całej siły uderzył rywala w twarz. Uderzenie było tak mocne, że Marcoń zaczął krwawić. To wywołało panikę wśród organizatorów, zwłaszcza u Michała "Boxdela" Barona. Baron natychmiastowo zasugerował zakończenie panelu, odciął mikrofon Marconiemu i zalecił mu skorzystanie z opieki medycznej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kiedy odbędzie się Fame MMA 19?

Gala Fame MMA 19 odbędzie się już w sobotę, 2 września. W walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Tańcula i Amadeusz Roślik. Warto zauważyć, że "Ferrari" dołączył do tego zestawienia jako zmiennik. Pierwotnie w pojedynku miał wziąć udział były mistrz świata w boksie, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który jednak wycofał się w ostatniej chwili.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić