Wielka radość. Tak polskie dziennikarki w Paryżu świętowały sukces Świątek

8

Monika Olejnik i Kinga Rusin miały okazję z bliska obserwować i wspierać Igę Świątek podczas finału Rolanda Garrosa 2023. Po tym, jak nasza tenisistka pokonała Karolinę Muchovą 6:2, 5:7, 6:4 dziennikarki pokazały, jak świętowały sukces rodaczki.

Wielka radość. Tak polskie dziennikarki w Paryżu świętowały sukces Świątek
Na zdjęciu: Iga Świątek, w ramce Monika Olejnik i Kinga Rusin (EPA, PAP, CHRISTOPHE PETIT TESSON)

Idze Świątek w tym roku udało się powtórzyć wielki sukces z 2022. Nasza tenisistka obroniła tytuł w Rolandzie Garrosie, czego nie udało się żadnej innej zawodniczce przez ostatnie 17 lat.

W finale paryskiej imprezy liderka światowego rankingu pokonała Czeszkę Karolinę Muchovą 6:2, 5:7, 6:4.

Tym samym po raz trzeci w ciągu czterech ostatnich lat Świątek okazała się najlepsza w wielkoszlemowym turnieju w stolicy Francji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalna sytuacja w meczu w Turzy Śląskiej. Zobacz, co zrobił bramkarz

Na meczach najlepszej polskiej tenisistki pojawia się wiele kibiców z naszego kraju. Nic dziwnego, w końcu mogą wspierać nie tylko zawodniczkę z naszego kraju, ale także liderkę światowego rankingu WTA. Takie osiągnięcie powoduje, że w Polsce Świątek może liczyć na ogromne wsparcie.

Szalona radość polskich dziennikarek w Paryżu. Tylko zobacz

Kinga Rusin i Monika Olejnik to dziennikarki, które starają się często pojawiać się na meczach 22-letniej Polki. Stąd też nie mogły opuścić finału Rolanda Garrosa 2023 z jej udziałem.

Z tej radości po prostu z Moniką Olejnik oszalałyśmy. Takiego tańca jeszcze Roland Garros nie widział! Dziękujemy za te emocje Iga Świątek i Karolina Muchova! Wielkie gratulacje dla Igi za trzecie zwycięstwo w Paryżu! Tak rodzi się legenda - napisała na Instagramie Rusin, dodając do tego nagranie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Iga Świątek dziękujemy. Dzięki Tobie tańczymy z Kingą w Paryżu 'taniec radości'. Gratulacje dla całego Twojego zespołu. Piękne słowa o Tacie. Szacunek za trzecie zwycięstwo w Rolandzie Garrosie - to z kolei słowa od Olejnik, która także wstawiła nagranie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na obu nagraniach możemy obserwować taniec dziennikarek po tym, jak liderka światowego rankingu WTA obroniła tytuł w Paryżu. To tylko pokazuje, jak bardzo w naszym kraju kibice cieszą się z sukcesów Igi.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić