Żart ze sceny z Michniewiczem. Nowy selekcjoner zdążył już wszystkich rozbawić

13

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski świetnie potrafi skracać dystans i już zaprzyjaźnił się z piłkarzami. Jedna ze scen z trwającego zgrupowania kadry została w zabawny sposób wykorzystana.

Żart ze sceny z Michniewiczem. Nowy selekcjoner zdążył już wszystkich rozbawić
Czesław Michniewicz i Patryk Kun na zgrupowaniu reprezentacji Polski (YouTube)

Polska przygotowuje się do walki w barażach o awans do mistrzostw świata w Katarze. Od występu na mundialu naszych reprezentantów dzieli zaledwie jeden mecz. Zostanie on rozegrany we wtorek, 29 marca, o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim. Przeciwnikiem Biało-Czerwonych będą Szwedzi lub Czesi. Zwycięzcę tego starcia poznamy już niebawem. W czwartek Polacy zagrają natomiast towarzysko ze Szkocją. To jedyny sprawdzian przed meczem o wszystko.

Reprezentacja po raz pierwszy trenuje pod wodzą Czesława Michniewicza. Selekcjoner zastąpił na stanowisku Paulo Sousę, który w niesławie uciekł z Polski do Brazylii. Michniewicz zdążył poznać się z kadrowiczami przed zgrupowaniem, ale dopiero w marcu może dłużej przebywać z całą grupą i pracować z gwiazdami kadry.

Kanał "Łączy nas Piłka" prezentuje kulisy zgrupowania reprezentacji. Michniewicz w swoim stylu brylował w towarzystwie, rozbawiając piłkarzy żartami. Nagle podszedł do niespodziewanie powołanego Patryka Kuna, zaczął poklepywać go po karku i klatce piersiowej.

Michniewicz powiedział przy okazji: "Puszka, przyjrzyj mu się dobrze". O co chodzi? Selekcjoner zwrócił się do będącego poza kadrem kamery Tymoteusza Puchacza, który gra na tej samej pozycji co Patryk Kun. Obaj piłkarze będą rywalizować o szansę występu w podstawowym składzie reprezentacji.

Cała scena została z przymrużeniem oka wykorzystana przez Raków Częstochowa, którego zawodnikiem jest Patryk Kun.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić