Zaskakujące słowa Boxdela. Zwrócił się do Pawła Jóźwiaka i wspomniał o dumie

15

Wciąż nie milkną echa walki, jaka niedawno odbyła się w ramach gali High League 6. Marcin Najman nieoczekiwanie pokonał Pawła Jóźwiaka, a teraz głośno jest o kulisach, jakie ukazały się po tym pojedynku.

Zaskakujące słowa Boxdela. Zwrócił się do Pawła Jóźwiaka i wspomniał o dumie
Kokocińska i Jóźwiak (Twitter)

Gala High League 6 to już historia, ale wciąż mówi się o jednej walce - Marcina Najmana i Pawła Jóźwiaka. Choć przed rozpoczęciem rywalizacji faworytem był ten drugi, (w pierwszym starciu nie dał szans "El Testosteronowi"), tym razem pojedynek nie poszedł zgodnie z jego planem.

Najman kontrolował sytuację przez dwie pierwsze rundy. Jóźwiak dopiero pod koniec zaczął przejmować inicjatywę, ale sędziowie byli zgodni - jednogłośnie zwyciężył Marcin Najman. To była dla niego słodka zemsta za poprzednią porażkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za trening Polaków! "Dziewczyny się za mną uganiają"

Kontrowersje po walce Marcin Najman - Paweł Jóźwiak dotyczą nagranie, które pokazuje jak partnerka przegranego zawodnika, Anna Kokocińska, obraża swojego chłopaka używając wulgaryzmów.

Co to kur*** ma być? Z Najmanem przegrać, kur***?! Wstawaj! - krzyczała Kokocińska. Ten jednak nie zareagował i nie wstał na jej żądania.

Do tej sytuacji odniósł się nawet Michał "Boxdel" Baron, a wiadomo, że jemu i Jóźwiakowi nie jest ze sobą po drodze. "Boxdel" skierował jednak do Jóźwiaka zaskakujące słowa.

Mimo że z Pawłem mieliśmy wiele średnich sytuacji na naszej linii, to teraz mocno po męsku bardzo ci współczuję stary. Aniu, jesteś bliską osobą dla Pawła i w momencie, gdy facet jest podłamany porażką i ledwo żyje, to ty mu ciśniesz. Paweł zasługujesz na lepsze traktowanie. Solidarnie, jako facet, ci współczuję w tej chwili. Na pewno twoja duma została zachwiana i nie powinno się takie coś wydarzyć - przyznał na swoim kanale na YouTube.

Przypomnijmy, że "Boxdel" pokonał Jóźwiaka podczas gali FAME MMA 17. Przegrany zdecydował, że nie przystąpi do ostatniej rundy i w taki właśnie sposób zakończyło się ich starcie.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić