LAK| 
aktualizacja 

Znamy kulisy spotkania z trenerem kadry. Tego Portugalczyk nie pije!

8

We wtorek odbyły się rozmowy na szczycie. Do Polski przyjechał Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji, który przez ponad godzinę dyskutował z prezesem Cezarym Kuleszą. Znamy kulisy spotkania.

Znamy kulisy spotkania z trenerem kadry. Tego Portugalczyk nie pije!
Kulesza i Sousa (Twitter.com)

Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty poinformował, że Paulo Sousa spotkał się we wtorek z Cezarym Kuleszą, aby podsumować eliminacje mistrzostw świata, omówić przygotowania do baraży, a także ustalić plan wizyt Portugalczyka w najbliższym czasie w Polsce

Rozmowa trwała ponad godzinę. Sousa przedstawił swoją perspektywę na ostatni mecz z Węgrami, potem prezes dopytywał ze swojej. Temat zamknięto i uznano, że teraz liczy się tylko operacja "Rosja".

Znamy kulisy

Prezes PZPN na Twitterze poinformował, że rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. Przemysław Ofiara, dziennikarz "Super Expressu", przyznał, że panowie spędzili czas przy... szklance wody. Nie było kawy, bo jej selekcjoner nie pije.

Jak się dowiedziałem, spotkanie Cezarego Kuleszy z trenerem Sousą w przyjaznej atmosferze, dyskutowano punkt po punkcie i wszystko wyjaśniono. Rozmowa trwała 95 minut, jako że trener Sousa nie pije kawy, dyskutowano przy wodzie. Selekcjoner od razu wraca do Portugalii - napisał Przemysław Ofiara na Twitterze.

Teraz Portugalczyk wraca do domu, ale w Polsce ma się pojawić już w styczniu i w lutym. A następnie to już przygotowania do marcowego barażu na wyjeździe z Rosją (24 marca w Moskwie na stadionie Łużniki, godzina 18:00 polskiego czasu) i - miejmy nadzieję - finału, na Stadionie Narodowym, ze zwycięzcą meczu Szwecja - Czechy (29 marca).

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić