Kolejny wypadek w polskich kopalniach. Nie żyje dwóch górników
W kopalni Knurów-Szczygłowice (woj. śląskie) doszło do wypadku, w wyniku którego zmarł 29-letni górnik. W ciągu ostatniej doby w polskich kopalniach zginęło dwóch górników, a siedmiu zostało rannych.