aktualizacja 

"Boże, nie patrz tam". Taki widok miała w samolocie przez pięć godzin

249

Jedna z użytkowniczek TikToka zamieściła w sieci wideo z rejsu samolotem. Pokazała na nim, jaki widok towarzyszył jej podczas pięciogodzinnego lotu. "Czemu nie zawołałaś stewardesy? - dziwią się ludzie.

"Boże, nie patrz tam". Taki widok miała w samolocie przez pięć godzin
Wideo z samolotu znalazło się na profilu jednej z użytkowniczek TikToka (TikTok)

TikTokerka o nazwie ninadrama podzieliła się internautami nagraniem z samolotu. Na zamieszczonym w sieci wideo widać, jak siedzący obok niej pasażer... obcina sobie paznokcie. Na wideo pojawia się także zbliżenie na twarz Niny, która na widok zaistniałej sytuacji łapie się za głowę i dostaje odruchu wymiotnego.

Pasażer obcinał paznokcie w samolocie. Reakcja ludzi

"Utknęłam na pięć godzin lotu. Życzcie mi szczęścia" - napisała w opisie do zamieszczonego wideo. Na odpowiedź internautów długo nie trzeba było czekać. Pod postem pojawiły się komentarze krytykujące zachowanie siedzącego obok pasażera.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
"Boże, nie patrz tam"; "Umarłabym, gdybym była na twoim miejscu"; "To powinno być nielegalne" - komentują internauci. "Czemu nie zawołałaś stewardesy?" - dziwi się ktoś inny w komentarzach.

Jeszcze inni zastanawiają się, jakim cudem pasażerowi udało się wnieść na pokład obcążki do paznokci.

Internauci sugerują, że wideo jest inscenizowane

"Czy powąchał swoją rękę? Jeśli nie, to wszystko jest w porządku" - uspokajają żartobliwie użytkownicy serwisu; "A czego się spodziewałaś w klasie ekonomicznej?" - wyrzucają autorce wideo obserwatorzy. Ktoś zasugerował nawet, że wideo zostało przez TikTokerkę zaplanowane, a paznokcie obcinał ktoś z jej znajomych lub rodziny.

Zobacz także: Turystyka doświadczeń. "Dla nas - mieszczuchów - to jest wielka rozrywka"
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić