aktualizacja 

"Każdy orze jak może". Pytanie turystki rozwścieczyło internautów

40

Turyści mają swoje sposoby na to, jak najlepiej skorzystać z zagranicznych wakacji. Jedni cieszą się słońcem i wodą, inni szukają niepowtarzalnych okazji, a jeszcze inni kombinują, jak wyłudzić odszkodowania od biur podróży. "Na co zawracać uwagę, żeby potem coś ugrać, dostać jakieś vouchery na przyszłe wakacje. Wiadomo, każdy orze jak może" - napisała jedna z internautek na facebookowej grupie zrzeszającej osoby wybierające się na urlop do Turcji.

"Każdy orze jak może". Pytanie turystki rozwścieczyło internautów
Turcja to urlopowy hit wśród Polaków (Adobe Stock)

Turcja to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków polskich turystów. Osoby, które wybierają się tam urlop, często szukają porad w internecie.

Na grupie "Turcja 2023 - WAKACJE" na Facebooku pojawił się post, w którym jedna z użytkowniczek zapytała członków grupy o zdanie w kwestii wycieczek organizowanych przez biura podróży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zapytała o sprawdzone patenty na... reklamacje.

Turystka poprosiła o porady w kwestii sprawdzonych sposobów na reklamacje

W tym roku lecimy pierwszy raz na wakacje z biurem podróży. Co najczęściej reklamujecie? Na co zawracać uwagę, żeby potem coś ugrać, dostać jakieś vouchery na przyszłe wakacje. Wiadomo, każdy orze jak może - czytamy w udostępnionym poście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wyjątkowe miejsce w Europie. "Błękit oceanu i przepiękne klify, które kryją tajemnicze plaże i jaskinie"

Turystka dodała także, że chodzi jej o konkretne, praktyczne porady. "Jaką dokumentacje foto zrobić? Każdy pęknięty kafelek, czy jeśli coś miało być w hotelu, a nie było? O spóźnionych lotach już czytałam. Dodam, że chodzi mi również o hotel. Jakaś wymiana pokoju, usterki, niezgodności. Dostał ktoś w hotelu jakieś bonusy?" - dopytuje internautka.

Internauci skarcili roszczeniową turystkę

Zamiast rad w kwestii tego, jak wyłudzić odszkodowanie lub dodatkowe bonusy, roszczeniowa turystka otrzymała jednak reprymendę. Internauci zarzucili jej, że takim zachowaniem, psuje tylko reputację swoim rodakom.

"Nie jedź, nie psuj ludziom dnia. Twój pobyt może wpłynąć negatywnie na i tak już słabą opinię o naszej narodowości"; "To musi być fake, bo to niemożliwe"; "Proszę zareklamować swój mózg. Może się uda coś odzyskać"; "Polska cebula"; "Nie wierzę w to, co czytam" - czytamy w komentarzach.

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić