oprac. Natalia Jasińska| 
aktualizacja 

Odmówiła. Nie zamieniła się miejscem w samolocie. 1,5 mln wyświetleń

136

Pewna tiktokera została w samolocie poproszona o zmianę miejsca przez matkę z synem, którzy chcieli usiąść obok siebie. Jednak młoda influencerka odmówiła, co spotkało się z nieprzychylną reakcją kobiety. Wideo do tej pory zebrała 1,5 mln wyświetleń i wywołało lawinę komentarzy.

Odmówiła. Nie zamieniła się miejscem w samolocie. 1,5 mln wyświetleń
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay, TikTok, @surya_garg, OrnaW)

Surya Garg w mediach społecznościowych podzieliła się pewną historią, która przytrafiła się jej podczas lotu samolotem. Tiktokerka została poproszona o zamianę miejsca przez matkę z dzieckiem.

Jak sama przyznaje w takich prośbach nie ma nic zaskakującego, gdyż oczywiste jest to, iż mama chce mieć blisko siebie małą pociechę. - Pamiętam, jak ludzie oddawali nam miejsce, gdy ja i mój brat byliśmy mali - wyznała.

Jednak ta sytuacja była inna. Dlatego też influencerka odmówiła. Jak wyjaśniła syn kobiety, która ją o to poprosiła "miał ponad 1,8 m wzrostu" i "wyglądał na co najmniej 16 czy 17 lat". - To nie było dziecko. Był jej synem, ale był dorosły - podkreśliła Surya Garg na wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Patricia Kazadi rozpływa się nad Mariną! "To wspaniała mama. Jest oddana Liamowi"

Dodajmy, że pasażerka oczekiwała od tiktokerki, iż ta odda miejsce przy oknie w zamian za siedzenie w środkowym rzędzie. Surya Garg powiedziała matce, że specjalnie dopłaciła za fotel przy szybie. Spotkało się to z nieprzychylną reakcją kobiety, która "zaczęła mruczeć pod nosem przekleństwa".

Może nie miałam racji? Potrzebuję czyjejś opinii - mówiła na nagraniu, które zamieściła na TikTok-u.

Głos internautów

Do tej pory wideo obejrzało 1,5 mln osób. Dodatkowo film zyskał blisko 240 tys. polubień i prawie 4 tys. komentarzy, w których internauci prowadzili debatę na temat etykiety i radzenia sobie z podobnymi sytuacjami w samolocie.

Spora część użytkowników TikToka uznała, że Surya Garg postąpiła słusznie. Podkreślono, że nie powinna zmieniać swojego miejsca na gorsze. Zwrócono również uwagę na wiek syna kobiety.

"Sposób, w jaki zareagowała, jest właśnie powodem, dla którego nie powinieneś rezygnować z miejsca. Dobra robota, trzymam za ciebie kciuki", "Wcale się nie mylisz. Ja to martwię się o jej syna pod każdym względem" - pisali internauci.
Jeżeli twoje dziecko ma więcej niż 12 lat, to lepiej nawet nie pytać o zamianę - napisała jedna z osób.

Głos w sprawie zabrało także kilka osób regularnie podróżujących z dziećmi. W komentarzach oceniono, że w takim przypadku warto z wyprzedzeniem zaplanować podróż i dopłacić za to, żeby wykupione miejsca były obok siebie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić