aktualizacja 

Pokazała, co pakuje do torby. Zabiera to ze sobą do samolotu

13

Kulisy pracy załogi pokładowej to coś, co szczególnie interesuje pasażerów linii lotniczych. Czego potrzebuje do pracy stewardesa? Polska TikTokerka pokazuje, bez czego nie rusza się z domu.

Pokazała, co pakuje do torby. Zabiera to ze sobą do samolotu
Stewardesa pokazuje w wideo, co zabiera ze sobą na pokład samolotu (TikTok)

Ekwipunek potrzebny stewardesie do wyruszenia w trasę będzie się nieco różnił od klasycznego wyposażenia torby biznesowej typowego pracownika korporacji. Co zabiera ze sobą na pokład pracownica linii lotniczej? Wiola, stewardesa pracująca la linii lotniczej Wizz Air, pokazuje to na wideo opublikowanym w serwisie TikTok.

Co stewardesa zabiera na pokład samolotu?

Wśród podstawowych rzeczy, które Wiola zabiera ze sobą na pokład, znajdują się: paszport, kamizelka odblaskowa do poruszania się po płycie lotniska oraz dokumenty lotnicze (w tym atestacja - dokument zaświadczający o tym, że może pełnić swoje obowiązki).

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Oprócz tego stewardesa pakuje próbki perfum, które można kupić na pokładzie linii lotniczej, w której pracuje. Do torby chowa także kosmetyczkę, aby poprawić makijaż w trakcie pracy, zapasowe elementy uniformu oraz zapasowe rajstopy. Na koniec Wiola pakuje także przekąski, które uwielbia - nerkowce i mus owocowy.

Do samolotu tylko z paszportem?

"Zapomniała pani kiedyś paszportu?" - dopytują internauci w komentarzach pod opublikowanym postem. Stewardesa jednak uspokaja i zapewnia, że nigdy jej się to nie zdarzyło. Na szczęście - gdyby jednak kiedyś zapomniała - w krajach UE można podróżować z dowodem osobistym.

Zobacz także: Koronawirus w Grecji. "Można od tego troszkę odpocząć"
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić