Pokazuje, jak wygląda podróżowanie otyłych. Siedzenia to niejedyny problem

109

Blogerka plus size opowiedziała o trudnościach, które napotyka w samolotach jako osoba otyła. Szczerze dokumentuje swoje zmagania i ujawnia, że często jest zmuszona do kupowania dwóch miejsc, aby wygodnie podróżować.

Pokazuje, jak wygląda podróżowanie otyłych. Siedzenia to niejedyny problem
Influencerka pokazuje problemy otyłych (Adobe Stock, parilov)

Jae'lynn Chaney, 25-latka z Vancouver w Kanadzie, regularnie podróżuje po całym świecie i dzieli się swoimi doświadczeniami na TikToku.

W ciągu ostatnich lat jej waga ulegała wahaniom - zwłaszcza po zdiagnozowaniu zespołu policystycznych jajników (PCOS) w 2019 roku oraz nadciśnienia płucnego, które spowodowały przytycie o 45 kg.

Tak wyglądają podróże osób otyłych. Ledwo mieszczą się w łazience

W serii filmów influencerka pokazuje, jak linie lotnicze nie dbają o osoby otyłe. Za małe siedzenia, za krótkie pasy bezpieczeństwa czy zbyt małe łazienki, gdzie nie da się nawet wejść.

Ktoś o moim rozmiarze jest niemal zmuszony do kupowania dwóch miejsc, aby móc wygodnie latać. To sprawia, że podróżowanie staje się niedostępne dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe koszty - tłumaczy.

W swoim najpopularniejszym filmie, który ma trzy miliony wyświetleń, Jae'lynn pokazuje swojego partnera próbującego poruszać się w maleńkiej łazience. "Ciągle pytacie, jak osoby o mojej posturze korzystają z łazienki w samolocie, więc pomyślałam, że pokażę wam, jak to wygląda z punktu widzenia mojego narzeczonego" - czytamy w opisie nagrania.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Influencerka mierzy się z hejtem

Niestety, podróżniczka cierpi z powodu negatywnych komentarzy. Zdarzyło się jej nawet przeczytać, że "spowoduje katastrofę lotniczą z powodu swojego rozmiaru".

Pomimo problemów Jae'lynn jest zdeterminowana, aby udowodnić swoim fanom, że mogą kochać swoje ciało - niezależnie od rozmiaru - i cieszyć się podróżowaniem. Jak tłumaczy, nie skupia się obecnie na utracie wagi, lecz na robieniu tego, co sprawia, że jest szczęśliwa, a jej ciało czuje się dobrze.

Źródło: Daily Mail

Zobacz także: Ile kosztują wakacje w Chorwacji? "Można się zamknąć w 7 tys. zł"
Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić