o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Jak powstrzymać Deltę? Izrael ma plan

21
Podziel się

Już od 1 sierpnia osoby po 60. roku życia będą mogły zaszczepić się trzecią dawką szczepionki. Tym sposobem Izrael chce walczyć ze zbierającą koszmarne żniwo mutacją Delta.

Jak powstrzymać Deltę? Izrael ma plan
Zdjęcie ilustracyjne (PAP)
bECGRKZh

Koronawirus w Izraelu. Tamtejsze media donoszą o tym, że już 1. sierpnia osoby po 60. roku życia będą mogły zaszczepić się trzecią dawką szczepionki Pfizer/BioNTech. Ma to być tzw. dawka przypominająca.

Musi zostać jednak spełniony jeden warunek. 60-latkowie, zakwalifikują się do przyjęcia trzeciej dawki pod warunkiem, że drugą dawkę preparatu przyjęli ponad pięć miesięcy wcześniej.

bECGRKZj

Do tej pory Izrael był światowym liderem we wprowadzaniu szczepień na COVID-19. Od momentu pojawienia się wariantu Delta, izraelskie ministerstwo zdrowia już dwukrotnie informowało o spadku skuteczności szczepionki przeciw wirusowi, a także przed ciężkim przebiegiem choroby.

Pfizer potwierdza skuteczność trzeciej dawki. Koncern twierdzi, że pomoże ona utrzymać ochronę przed zachorowaniem na COVID-19. Trzecia dawka nie jest jednak jeszcze zatwierdzona przez amerykańską Agencję do spraw Żywności i Leków (FDA).

bECGRKZp
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECGRKZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Buhahahaha
2 miesiące temu
Buhahahaha
ola
2 miesiące temu
gdyby szczepionki były skuteczne to nie byłoby wzrostu zachorowan a więc to są nieskuteczne szczepionki wię nie ma sensu sie szczepic to jasne
Graszka
2 miesiące temu
Te maseczki nas wykoncza.
bECGRKZL
Graszka
2 miesiące temu
Medycy są nie zaszczepieni, młodzież się szczepi a nauczyciele maja w tyłku i śmieją się z nas naiwnych, zaszczepionych. Może najpierw zająć się tymi ludźmi a potem wymagać kar od 40.latkow,którzy może i mają swoje powody anty.. Kurcze, no nie można zmuszać ludzi do czegoś co uważają że im szkodzi. Wszystkim nam coś zagraża i sami nie wiemy co. 60.tki...no ludzie.. Czy to my mamy wyrownywac straty pieniężne. Dajcie spokój już z tą Delta bo zaraz będzie jakaś inna a biznes robi swoje.
Israel
2 miesiące temu
Idzie się zastanowić, kto walczył z Palestyńczykami i kto teraz swój naród wybija? Niedawno ich przedstawiciel narodu się zmienił a narracja jest wciąż taka sama - He knows how to Follow The Money.
twoje
2 miesiące temu
Kończ Izrael, wstydu iszczędź!!!!!!!
winn
2 miesiące temu
Biotad plus to dla mnie numer1 poczytaj sobie na alleg
Dorcia
2 miesiące temu
Jak był Kowid o Izraelu była cisza nie wiadomo ile zarażonych, nie wiadomo ile zmarło. A teraz tyle mają do powiedzenia w temacie szczepionek, ciągle tylko kłamią jak i USA i Anglia. A ja ludziom życzę zdrowia i niech żyją tak jak by Kowida nie było. Mnie jak ktoś na ulicy czy w pracy pyta o Kowida i szczepionki to odpowiadam - przepraszam a co to takiego jest nie słyszałam o tym, mam różne choroby, ale Kowida nie mam i nie miałam
jdw
2 miesiące temu
A już myślałem, że tym sposobem jest wymordowanie wszystkich palestyńczyków.
GPS
2 miesiące temu
gdyby Polacy tak zgłupieli, to na pewno nie stanie się w tym roku. Niby się pamięta, ale w marcu/kwietniu 2020 place i ulice w Polsce były puste. Rynek w Krakowie, Warszawa często ani jednej osoby. Chodziłem na zakupy, ale rzadko. Ochroniarz pilnował na korytarzu, przejście wyznaczone taśmami. Nie wolno było siadać na ławce w galerii. Wszystko dezynfekowane.
groch z kapus...
2 miesiące temu
Człowieki uzyskają odporność na kowida dopiero po 666 dawce . No jeszcze trochę przed nami tych "fal" .
Ben
2 miesiące temu
W W.Brytanii ze 117 osób zmarłych z powodu wirusa Delta aż 50 to osoby w pełni zaszczepione ( dane z 28 czerwca)
Nick
2 miesiące temu
Jak powstrzymać deltę? Wyłączyć tv i internet, zająć się swoimi sprawami zamiast marnować czas w internecie na takie bzdury
bECGRKZD
Esteta
2 miesiące temu
Jaki jest najglupszy typ czlowieka? Wytatuowany i zaszczepiony. To juz jest absolutne combo.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić