Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Odświeżone 13 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Noworoczne postanowienie Zuckerberga. Planuje długą podróż

Brian Sols / o2.pl
Założyciel Facebooka chce odwiedzić 30 stanów USA i spotkać się z ich mieszkańcami.

Główną nadzieją, jaką pokładam w tym wyzwaniu, jest rozmowa z ludźmi o ich życiu, pracy i przemyśleniach dotyczących przyszłości - napisał w poście Zuckerberg.

Every year I take on a personal challenge to learn new things and grow outside of my work. In recent years, I've run 365 miles, built a simple AI for my home, read 25 books and learned Mandarin. My personal challenge for 2017 is to have visited and met people in every state in the US by the end of the year. I've spent significant time in many states already, so I'll need to travel to about 30 states this year to complete this challenge. After a tumultuous last year, my hope for this challenge is to get out and talk to more people about how they're living, working and thinking about the future.
Mark Zuckerberg

Założyciel Facebooka chce podróżować na różne sposoby. Zamierza jeździć z żoną samochodem i zatrzymywać się w małych miastach i na uniwersytetach. Planuje również odwiedzać swoje biura, spotykać się z nauczycielami i naukowcami, a także zwiedzać ciekawe, polecone przez innych miejsca.

To nie pierwsze wyzwanie, jakie postawił przed sobą Zuckerberg. We wcześniejszych postanowieniach noworocznych amerykański miliarder deklarował, że w ciągu roku nauczy się mandaryńskiego (jego żona jest Chinką), przebiegnie 365 mil (prawie 588 km) i przeczyta 25 książek.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Aneta Michałowska, 04.01.2017 10:33
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze