o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Filip Skowronek
|

28-letnia kobieta zgwałcona przez grupę uchodźców. Nagrali wideo ze zdarzenia

219
Podziel się

28-latka z Węgier miała zostać wielokrotnie zgwałcona na dworcu w Mühlhausen w sierpniu 2016 roku. Oskarżeni o zbrodnię to Etiopczycy starający się o azyl w Niemczech. Oprócz zgwałcenia mieli się także dopuścić brutalnego pobicia swojej ofiary.

28-letnia kobieta zgwałcona przez grupę uchodźców. Nagrali wideo ze zdarzenia
(wikimedia)
bEaeEkQB

Poszkodowana Laura G. zeznała, że została zaatakowana podczas festynu miejskiego w mieście Mühlhausen w Turyngii. Trzech Etiopczyków napadło na 28-latkę, odbierając jej telefon w celu uniemożliwienia wezwania pomocy. Mężczyźni bili, kopali i ciągnęli kobietę za włosy. Następnie wielokrotnie ją zgwałcili. Jeden z oskarżonych przyznaje się jedynie do odbycia z ofiarą stosunku, do którego doszło za obupólną zgodą. Pozostali zaprzeczają jakiemukolwiek udziałowi w zbrodni.

Laura G. podczas przesłuchania w sądzie kilkukrotnie wybuchała płaczem, opisując szczegóły zbrodni. Mężczyźni mieli gwałcić ją na zmianę, zmuszać do seksu analnego i oralnego. Gwałcili ją grupowo i indywidualnie, część zdarzenia zarejestrowali na wideo. Jeden z oskarżonych, Isaak N., miał podejść do ofiary, gdy ta opuszczała teren festynu. Złapał ją za rękę mówiąc: Będziemy teraz uprawiać seks.

Gdy kobieta próbowała uciec przytrzymał ją, spoliczkował przewracając i zaczął zdzierać z niej spodnie. Udało jej się wyrwać, ale wpadła prosto w ręce pozostałych gwałcicieli, 29-letniego Madhaniego A. i 22-letniego Davida T. - Ofiara została zaciągnięta pod wiadukt, a jej usta zakneblowane - tak przebieg zdarzeń relacjonował oskarżyciel. - Każdy z nich zgwałcił mnie 3 razy - wspomniała rozstrzęsiona kobieta.

bEaeEkQD

Mężczyzn schwytano już dzień później. W przypadku dwóch z nich stwierdzono zgodność DNA z próbkami pobranymi podczas obdukcji. Podczas procesu Isaak N. potwierdził, że odbył stosunek z Laurą G, twierdząc, że kobieta wyraziła zgodę. Zeznał również, że był pijany a w domu, w którym doszło do zbliżenia obecnych było dwóch mężczyzn. Według Isaaka nie byli to jednak dwaj pozostali oskarżeni.

bEaeEkRe
KOMENTARZE
(219)
dcd
4 lata temu
Fake news
Pawel
4 lata temu
Ubogacenie kulturowe. Oni nie wiedzieli ze u nas nie wolno gwalcic. Poza tym jej wina bo zapewne nie miala husty na glowie i to ich obrazilo.
tkm
4 lata temu
Wybić wszystkich tych isalmskich imigrantów w pył
bEaeEkRf
Naimad
4 lata temu
And you all gonna die soon
Es
4 lata temu
Multikulti po niemiecku ... Stare Niemki jak Angela ściągnęły ich do siebie bo ich nikt ru... nie chce.
fen
4 lata temu
mulitulturowosc zabija Europe i jej tradycje
Rudy
4 lata temu
Powinni dostać wyższy zasiłek, żeby jak mają ciśnienie było ich stać na usługi prostytutek to sytuacja się poprawi.
Mozz
4 lata temu
Chciala doswiadczyc Jungle Love, pozniej bylo jej glupio ze sie z czarnym puscila, wiec wymyslila historyjke o gwalcie.
Dbcb
4 lata temu
Na zywca obciac im narzedzie zbrodni, bez opieki medycznej zostawic i opublikowac film
ha m
4 lata temu
napewno dostaną surową kare może nawet do 3 miesięcy
fffdddd
4 lata temu
nie kupujcie ich keebabow to sami wyjada z polski
fffddddd
4 lata temu
jakbym byl ojcem tej dziewczyny to bym ich zabil,ale po malu
kolos
4 lata temu
Ciekawe ilu tych ,,uchodżców'' jest z Syrii ? chyba ani jednego ! ,,uchodżca z Syrii'' to tylko hasło a te hordy są z Afryki ,Pakistanu, Maroka,Algierii,Etiopii, Czeczenii,Zambii itd ale żaden a Syrii
bEaeEkQX
Syn ojca dyre...
4 lata temu
Arab i islamiści to odpadki cywilizacyjne powinno się ich wszystkich na kompost przerobić.. ...nadaja się tylko na nawóz i podobnie smierdza
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić