Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Alarm na lotnisku w Kolonii. Policja zatrzymała podejrzanego

5
Podziel się:

Do momentu jego schwytania wszystkie loty w porcie lotniczym Kolonia/Bonn były wstrzymane.

Lotnisko Kolonia
Lotnisko Kolonia (Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Qualle)

Niemieckie służby zatrzymały mężczyznę, który uciekł przed kontrolą na niemieckim lotnisku. Na razie nie ujawniono kim jest zatrzymany i czemu wtargnął na obszar lotniska niedostępny dla osób nieupoważnionych. Według ostatnich doniesień zagranicznych mediów, mężczyźnie udało się przejść przez zabezpieczone kodem drzwi i dostać do pomieszczeń wyłączonych z użytku dla pasażerów.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że jeden pasażerów uciekł przed standardową kontrolą. Według informacji magazynu "Independent", służby lotniska poszukiwały mężczyzny o wzroście około 1,55 m, ubranego w czerwone spodnie. Na czas poszukiwań z terminalu numer 1, w którym doszło do incydentu, wyprowadzono wszystkich pasażerów.

Wszystkie odloty z lotniska imienia Konrada Adenauera zostały wstrzymane. Wiadomo, że teren portu lotniczego był przeszukiwany przez służby federalne, z użyciem psów tropiących.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(5)
Lech Kaczyńsk...
6 lat temu
Jarosławie Kaczyński nie chowaj się, my Naród Polski damy tobie szanse i możesz emigrować do Argentyny. Tylko wyjdż z ukrycia. To wszystko jest wielkim wstydem dla Polski i Polaków co ty wyprawiasz. Wszyscy twoi towarzysze mogą opuścić Polskę również, ale tylko na pokładzie kajaków płynąc przez Bałtyk i Atlantyk do Argentyny. jeżeli tego mógł dokonać 70 letni żeglarz pan Duda to i wszyscy PISowcy mogą również to zrobić. W Argentynie obiecujemy skontaktować was z waszymi kolegami z lat 1939-45 z grupy faszystowskich Niemców - uchodzców z tamtego okresu. Przecież to są wasi partyjni przyjaciele. Mamy nadzieje że się bardzo łatwo dogadacie i utworzycie Argentyńskie DOBREJ ZMIANY państwo.
Lotnisko
6 lat temu
to nie jarek kaczynski...on nigdy nie byl za granica!
wer
6 lat temu
jarek kaczysrynski? gdzie on tak się szlaja,w kraju go potrzeba, władzę sprawować, prezydentować i premierować a nie latać!!! fstyd panie jarosławie
edek
6 lat temu
co to za kurdupel,,,,,wzrost zauważyli, ale koloru twarzy już nie,,, :-p
gosc
6 lat temu
1,55 cm wzrostu - mogli go wynieść w walizce. To nie jest żart.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić