Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Tomasz Wiślicki
|

Alicia Keys wróciła z nową płytą. Intymna i zniewalająca

0
Podziel się:

Artystka wydała właśnie nowy album. Premierze płyty "HERE" towarzyszy film "The Gospel".

at Times Square on October 9, 2016 in New York City.
at Times Square on October 9, 2016 in New York City. (Getty Images, Gary Gershoff)

*Na krążku Alicia porusza najważniejsze dla siebie tematy. *Mówi zarówno o aktualnej kondycji ludzkości, jak i polityce światowej. Tę zniewalającą, intymną i muzycznie śmiałą płytę promuje singiel „Blended Family (What You Do For Love)” z gościnnym udziałem rapera A$AP Rocky'ego. Obok Marka Batsona Keys jest autorką tekstu i współproducentką tego bardzo szczerego tekstowo utworu.

Według Keys każdy z zamieszczonych na "HERE" utworów jest spowiedzią. Każda melodia natomiast to forma modlitwy. Artystka bardzo mocno zaznacza swoją bliską relację z Nowym Jorkiem, gdzie mieszka całe życie. To właśnie historie przedstawiające codzienność jego czarnoskórych mieszkańców, składają się na film "The Gospel" (Ewangelia), który towarzyszy wydaniu płyty. Całość można zobaczyć tutaj.

Płytę wyprodukowała grupa ILLuminaries. To nazwa, pod którą kryje się sama Keys, a także Mark Batson (autor tekstów i producent), Swizz Beat (raper i producent ) oraz Harold Lilly (współpracujący z nią od wielu lat tekściarz). Na "HERE" znalazło się 18 utworów, w tym przebój „In Common” oraz ballada „Hallelujah”.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić