Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Atak tysięcy pszczół. Nagranie jak z horroru

12
Podziel się:

49-letnia Rosalind Ross z przerażeniem nagrywała rój pszczół, który zaatakował okolice jej domu w Mytholmroyd w angielskim hrabstwie West Yorkshire.

Atak tysięcy pszczół. Nagranie jak z horroru
(Youtube.com, USA News)

Ludzie w panice zamykali drzwi i okna swoich domów. Jedynie Rosalind, która w tym czasie siedziała w ogrodzie ze swoim mężem, postanowiła chwycić za telefon i nagrać tę przerażającą anomalię. Chwilę później z powodu niedopatrzenia pszczoły wdarły się do ich domu przez otwarte okno w sypialni.

Trzęsłam się jeszcze przez 10 minut po tym, jak odleciały – mówi Rosalind w rozmowie z brytyjskim dziennikiem „Mirror”.

Nagranie wygląda jak scena z filmu „Rój” z 1978 roku. Widać na nim, jak całe niebo pokryte jest tysiącem rozszalałych pszczół. Zobaczcie sami:

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(12)
GUN-freedom
6 lat temu
Zidiocenie Europejczyków. Bomby, strzały, wybuchy, powodzie... nie uciekają, nie chwytają za broń... biorą tel. i nagrywają. Gdy Ty chwytasz smartfona islamista chwyta AK47 ;-)- dlatego już przegraliśmy.
persus
6 lat temu
pszczoly to oznaka zycia czlowieka, ich brak powoduje zanik spoleczenstwa w szybkim tempie, niepokoj tych pracowitych owadow sprawia ze rasa ludzka niech sie tez spodziewa najgorszego, pytanie! dlaczego pszczoly ustabilizowane atakuja? odpowiedz: zanieczyszczenie srodowiska, zblizajacy sie kataklizm, one wszystko sygnalizuja, tylko nikt nie moze tego odczytac. Nasze istnienie zalezy od pszczol ich drogocennego daru w postaci jakim jest miod, ale tez pokaszeni przez nich mozemy zginac.
mee
6 lat temu
pszczoły postanowiły się nie dać, nie potrzebują łachy, żeby je adoptować ;)
a
6 lat temu
dobrze jej tak, zamiast zadbać o swój dom, czy pomóc sąsiadom, to trzeba złapać telefon i nagrywać, apotem lansować się na facebooku
jez
6 lat temu
Żałosny tytuł, naturalne zjawisko,które obserwowałem dziesiątki razy. Głupota ludzka nie zna granic, szkoda ze tak obwicie udziela sie również redaktorom tego portalu
c
6 lat temu
Skąd się biorą szarańcze ???? Podczas wielkich skupisk koników polnych, lecące obok siebie, koniki swoimi nóżkami podrażniają lecącego poniżej "Filipa", ten w tym czasie, podrażniony w czuły punkt, zmienia "stan skupienia". Zaczyna się przeistaczać w szarańcze. Proste ? Proste.
Tęskniący za ...
6 lat temu
Jak zwykle tytuł nieadekwatny do treści. Ale horror, garść pszczół na tle zachmurzonego nieba. Jako dziecko wychowywane na wsi, taki horror przeżywałem każdego roku, gdy "roiły" się pszczoły u sąsiada. Robicie sensację z naturalnego zjawiska. Módlmy się by takie horrory zdarzały się jak najczęściej bo od wielu lat nie słyszałem "byczących" lip w okresie ich kwitnienia a w dzieciństwie, takie lipy słychać było z odległości kilkudziesięciu metrów.
gość
6 lat temu
Zoaczyliśmy sami
dua lipa
6 lat temu
wy sie cieszcie bo moze wasze wnuki nie dowiedza sie jak wyglada pszczoła i całaudzkosc szlag trafi
TOR
6 lat temu
"ale dziwy" "anomalia!" "koniec świata!". A tak naprawdę naturalny proces rozmnażania się rodzin pszczelich który nazywa się rójką. To nic innego jak rój pszczół który po podziale i opuszczeniu ulu zakłada z królowa matką nową pszczelą kolonię.
Tak
6 lat temu
Koniec świata jest bliski
Lach
6 lat temu
to jak atak nowoczesnej i uni na POLSKĘ !!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić