REKLAMA
Odświeżone 37 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla11.09.19 (20:15)

Awantura na placu św. Piotra. Żebraczkom powypadały garby

Komiczna scena na placu świętego Piotra w Watykanie. Dwie rzekomo schorowane staruszki "cudownie" ozdrowiały, bijąc się o pieniądze. Wszystko nagrał rozbawiony świadek.
Riprendiamoci Roma / twitter.com

Tylko jedna z żebraczek dostała pieniądze. Ludzie zwiedzający plac świętego Piotra w Watykanie byli świadkami komicznej sceny z udziałem dwóch żebrzących kobiet. Staruszki poprosiły o wsparcie turystkę, która dała pieniądze tylko jednej z nich.

W ruch szubko poszły laski, którymi wcześniej się podpierały. Rzekomo schorowane i garbate staruszki zaczęły się kłócić o datek. Bardzo szybko doszło do rękoczynów. Jedna z kobiet uderzyła drugą trzymaną w ręku laską. Po chwili żebraczki biły się z nadzwyczajną sprawnością.

REKLAMA

Cud! Żebraczki z garbami i laskami odzyskują prosty kręgosłup i wigor. I to jaki wigor! - kpią przedstawiciele stowarzyszenia Riprendiamoci Roma.

Zobacz też: Słoń kontra nosorożce. Zobacz, jak to się skończyło

W ferworze walki zgubiły sztuczne garby. Większość turystów omijała rozwścieczone kobiety szerokim łukiem. Jednak pewna grupa przechodniów potraktowała je jak uliczne przedstawienie i bojowymi okrzykami zachęcała do dalszej walki. Jeden z dowcipnisiów proponował nawet zakłady o to, która z żebraczek zwycięży.

Po chwili same się uspokoiły. Kobiety znowu zaczęły rozmawiać. Po kilku sekundach najwyraźniej wybaczyły sobie winy, bo rozstały się w zgodzie. Potem z niezmąconym spokojem pozbierały elementy charakteryzacji, które wypadły im w czasie walki, i opuściły plac.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij