o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Chełm. Pociął psy nożem. 21-latek zatrzymany

127
Podziel się

Dwa okaleczone psy znaleziono w Chełmie (woj. lubelskie). Psy zostały pocięte. Policja w Chełmie aresztowała podejrzanego.

Chełm. Pociął psy nożem. 21-latek zatrzymany
(Policja lubelska)
bEEzTaqd

Zawiadomienie zostało złożone przez pracowników schroniska dla zwierząt. Jak informuje policja lubelska, miało to miejsce w poniedziałek 20 stycznia w godzinach wieczornych.

Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i przystąpili do działania. Udało im się ustalić, kim jest właścicielka rannego psa.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że kobieta posiada drugiego czworonoga. Pies znajdował się w kojcu na terenie posesji. Policjanci dostrzegli, że zwierzę również posiada obrażenia zadane nożem.

bEEzTaqf

Zobacz też: Pies jednorożec. Internetowa sensacja

Ostatecznie ustalono, że za okaleczeniem psów nie stała ich właścicielka. Zwierzętom została udzielona pomoc weterynaryjna.

Podejrzenia funkcjonariuszy padły na 21-latka z Chełma. Dzień przed popełnieniem przestępstwa przebywał on na terenie posesji właścicielki czworonogów. Policjanci znaleźli także nóż, którym podejrzany miał posłużyć się do okaleczenia psów.

bEEzTaql

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. 21-latek tłumaczył, że jego zachowanie wynikało ze spożycia nadmiernej ilości alkoholu.

W środę 22 stycznia chełmianin miał usłyszeć zarzuty. Policja lubelska podaje, że zostanie oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Ma również zostać doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEEzTaqG
KOMENTARZE
(127)
wujt
11 miesięcy temu
Jeśli te psy szarpały go za nogi poza obrębem ich siedziby, to miał prawo używać skutecznych środków obrony. To właściciel psów powinien ponieść surową karę.
xtx
2 lata temu
chory człowiek
drzymek
2 lata temu
zamknac zwyrodnialca
bEEzTaqH
uki
2 lata temu
dopoki nie bedzie bezwglednej odsiadki minimum 5 lat i wysokiej kary pienieznej to beda takie bestwialstwa
Dalejwid
2 lata temu
Teraz jego truchło będą wykorzystywać we Więźniu
Antyprawak
2 lata temu
Pewnie ogladal TVP non stop jak ten co zabil Adamowicza.
a co to
2 lata temu
mało miasteczowy dawid
Staszek
2 lata temu
Najwyzszy wyrok Bezwzglednie
a co to
2 lata temu
małomiasteczkowy ?
dsfdsf
2 lata temu
powiesić tego śmiecia
zwolennik kś
2 lata temu
Powiem krótko: życzę temu czemuś wszystkiego najgorszego.
bona
2 lata temu
dopóki sądy nie będą stosować kary 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności, dopóty będą zwyrodnialcy pastwić się nad zwierzętami ( i słabszymi)
RWD
2 lata temu
Za pobicie śmiertelne człowieka grozi 8 lat więzienia a za pocięcie psa do 5 lat czy ktoś to rozumie i może to wytłumaczyć bo ja czegoś tu nie rozumie. Uczłowieczanie zwierząt jest coraz częstrze a uzwierzęcenie ludzi to już norma.....
bEEzTaqz
henio
2 lata temu
niekarany,dobra opinia sąsiadów,itp..... będzie jak zawsze
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić