Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko. Rodzice podejrzani

22
Podziel się

4-miesięczny chłopczyk trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach z licznymi obrażeniami ciała. Podejrzewa się, że był maltretowany przez swoich rodziców.

Do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko. Rodzice podejrzani
(East News, Damian KLAMKA/East News)
bEKTOIJh

Prokuratura wszczęła śledztwo. Według nieoficjalnych informacji, jakie uzyskał Dziennik Zachodni, dziecko przyjechało do szpitala z urazem. Miało go doznać niedawno, ale podczas przeprowadzonych badań okazało się, że chłopiec prawdopodobnie doznał w przeszłości wielu obrażeń.

W trakcie badań diagnostycznych lekarz nabrał podejrzeń, że dziecko mogło być wcześniej maltretowane. Powiadomiono policję. Chłopiec trafił na oddział chirurgii. Jest w stanie niezagrażającym życiu - poinformował Wojciech Gumułka, rzecznik GCZD w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Policja zatrzymała ojca i matkę dziecka. Rodzice są głównymi podejrzanymi. Na razie śledztwo jest na wstępnym etapie, a służby analizują wszystkie możliwe scenariusze. Dlatego też policja nie zamierza podawać szczegółów śledztwa i informuje jedynie, że nikomu nie zostały jeszcze zaprezentowane oficjalne zarzuty.

bEKTOIJj
Zobacz także: Zobacz też: Polacy zamordowani w lesie. Niemcy pokazali setki ich osobistych rzeczy

W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle, że prowadzimy czynności. Więcej będzie wiadomo w ciągu najbliższych godzin - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" prokurator Bogusław Mikusek z Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEKTOIJK
KOMENTARZE
(22)
Ewa Braun
3 lata temu
To zasluługa ustawy antyaborcyjnej i braku swiadomosci antykoncepcyjnej, bi przy gozbie przelusnienia Ziemi, w Polsce "kzdy lemnik na wage zlota"
bacia Wicia...
3 lata temu
takich bandyckich rodzin jest więcej , władze nie pytajcie o nic !!! bo dzieci cierpia tylko do paki z takimi rodzicami bo to nie rodzice to bandziory !!!
Tata
3 lata temu
Być rodzicem to ciężka i odpowiedzialna praca. Zostałem ojcem późno. Pierwsze dziecko przed 40tką a drugie po. Z Żoną staramy się jak najbardziej potrafimy. Nie mamy wsparcia dziadków czy innych członków rodziny. Jesteśmy sami i radzimy sobie ze wszystkim. Nie pijemy i nie palimy. Życie nasze jest dla naszych dzieci. Nie liczą się znajomi czy inne skłonności zaniedbywania dzieci. Wszystko robimy wzorowo dla dobra dzieci. Serce pęka jak czytamy o takich rodzicach co malutkie dziecko pobili. Bardzo nam przykro.
bEKTOIJL
nowoczesny i ...
3 lata temu
Na pewno księża! Oboje!
agata
3 lata temu
Jak władze polskie pod przymusem kary więzienia, karzą rodzić wszystkim, nikomu niepotrzebne dzieci a same nie sprawują należytej i faktycznej opieki społecznej a jednocześnie nie uczą ludzi o antykoncepcji, to taki mamy finał, że dzieciaczki są okaleczane, mordowane , wykorzystywane seksualnie! Takich mamy "geniuszy" politycznych w Polsce! Szkoda ,że żaden decydent nie pomyślał, wprowadzając takie okrutne prawo o niewyobrażalnym cierpieniu tych maleńkich istot, które nikomu nic nie zawiniły a tak bestialsko są traktowane przez swoich własnych "rodziców" zaraz po urodzeniu!!! Ktoś kto nie chce dziecka zawsze się go pozbędzie!!!
K.
3 lata temu
Tak bywa, gdy pińcet plus płacze zamiast leżeć cicho i przynosić bezrobotnym rodzicom dochód.
Jasio
3 lata temu
Kara smierci i byloby z glowy
Iza
3 lata temu
Zaprezentowane zarzuty? Przedstawione, postawione.
śmiecie
3 lata temu
Nie składować, utylizować.
miro
3 lata temu
no dziecko jest potrzebne do 500 plus,za znecanie sie nad taka kruszynką powinny byc straszne kary
Zenko
3 lata temu
Rodzicie to pewnie rokroczni żebracy WOŚP
bea-szwajc
3 lata temu
po kolejnej tego typu smutnej informacjii jestem stanowczo za: Tak dla ABORCJI.
DOBRA RADA
3 lata temu
Zabic tych tzw rodzicow...dziecko oddac do adopcji!
bEKTOIJD
bea-szwajc
3 lata temu
Po tym i
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić