REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller13.09.17 (09:35)

Małżeństwo youtuberów z USA skazane za maltretowanie dzieci. Wykorzystywali maluchy w swoich filmach

Autorzy kanału DaddyOfFive usłyszeli wyrok za szokujące traktowanie własnych dzieci, bohaterów kontrowersyjnych nagrań z "żartami".
Youtube.com

Para z Maryland została skazana na 5 lat więzienia w zawieszeniu. Michael i Heather Martin przyznali się do zarabiania na Youtube kosztem 5-ki swoich dzieci, dzięki czemu uniknęli odsiadki. Jeżeli jednak naruszą warunki zasądzonej kary, każde z nich może spędzić 10 lat za kratami, donosi BuzzFeed.

*Ich kanał zawierał blisko 300 filmów. *Większość przedstawiała parę wymyślającą jakiś "dowcip", który potem odgrywali przed kamerą kosztem swoich dzieci. Prokurator w oskarżeniu posłużył się m.in. nagraniem, w którym Heather wykrzykuje serię wulgaryzmów do 10-letniego, płaczącego chłopca. Oskarżała Cody'ego, najmłodsze z ich dzieci, o wylanie atramentu na dywan. Matka wrzeszczy na chłopca tłumacząc mu, że za karę już nie będzie z nimi mieszkał.

REKLAMA
Youtube.com

Chłopiec faktycznie przestał żyć w domu toksycznych rodziców. Podobnie jego 11-letina siostra Emma. Psycholodzy dziecięcy uznali, że maluchy przez złe traktowanie doznały "mentalnego urazu". Wyrokiem sądu para straciła prawa rodzicielskie do obojga. Sędzia zabronił im też zbliżania się do Emmy i Cody'ego.

*Co ciekawe, kanał Martinów nadal działa. *W chwili pisania tego tekstu mają 733 tys. subskrybentów, wszystkie filmy z dziećmi zniknęły. Prawnicy pary twierdzą, że małżeństwo ma prawo dalej umieszczać filmy z pozostałą trójką starszych dzieci, ale "muszą być realizowane w inny sposób niż dotychczas". Kompilację złych zachowań pary wobec dzieci można zobaczyć m.in. w wideo popularnego youtubera Philipa DeFranco.

*Zobacz także: Jak sprawdzić, czy niania krzywdzi dziecko? *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij