#dobrebopolskie Pracują dla Obamy. Wielki sukces polskiej firmy

Co łączy wrocławianina Michała Sadowskiego z Michelle Obamą? Jego firma Brand24 została właśnie bezpośrednim partnerem Białego Domu w promocji edukacji tzw. "generacji Z" w Stanach Zjednoczonych.

#dobrebopolskie Pracują dla Obamy. Wielki sukces polskiej firmy
(Facebook.com)

To pomysł biura pierwszej damy, do współpracy zaproszono też Mashable, NBC i Vine. Skontaktowała się z nimi agencja odpowiedzialna za uruchomienie w Stanach kampanii promującej edukację wśród nastolatków.

Biały Dom przetestował naszą aplikację, był bardzo zadowolony z efektów i jej możliwości, dlatego zdecydował się wykupić nasze konto premium - powiedział Gazecie Wyborczej Michał Sadowski, założyciel Brand24.

Brand24 to polska firma zajmująca się szeroko rozumianym monitoringiem internetu. Brand z małego przedsiębiorstwa wyrósł na globalnego gracza w swojej dziedzinie. Michałowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dla tych zaś, którzy nie widzą kim jest tajemnicze "pokolenie Z", spieszymy z odpowiedzią. Mowa tu o nastolatkach urodzonych na początku lat 90. ubiegłego wieku, dorastających wśród najnowszych technologii i żyjących w świecie wirtualnym. To w końcu pokolenie, które nie do końca rozumie jak toczyło się życie w "czasach analogowych". Stąd pomysł Białego Domu, aby wspierać edukację tej konkretnej grupy, która wchodzi właśnie na rynek pracy i często nie wie, jak się na nim odnaleźć.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić