Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Druga rocznica śmierci Tomasza Chady. To był szok dla środowiska muzycznego

18

18 marca 2020 roku przypada druga rocznica śmierci Tomasza Chady. Zmarł w wieku zaledwie 39 lat. Śmierć, która wstrząsnęła środowiskiem muzycznym i nie tylko, do dziś pozostawia wiele pytań.

Śmierć Tomasza Chady nadal budzi sporo pytań
Śmierć Tomasza Chady nadal budzi sporo pytań (East News, Szymon Starnawski)

Tomasz Chada zmarł 18 marca 2018 roku w rybnickim szpitalu psychiatrycznym. Cztery dni wcześniej trafił do szpitala w Mysłowicach z poważnymi obrażeniami i urazem kręgosłupa. Według doniesień, uszczerbki na jego zdrowiu były spowodowane skokiem z okna.

Śmierć artysty na oczach policji. Tomasz Chada zmarł podczas badań w rybnickim szpitalu. Jak informowano, u rapera doszło do zatrzymania akcji serca. Pochowano go 27 marca 2018 roku w podwarszawskim Józefowie.

Śmierć Tomasza Chady nadal budzi wiele pytań. Światło dzienne ujrzała jedynie informacja o zatrzymaniu akcji serca. Nie jest jednak wykluczone, że w wyniku wyskoczenia z okna nabawił się jakichś obrażeń wewnętrznych.

Zobacz także: "Proceder" - oficjalny zwiastun

Żył aż do bólu

Tytuł jednego z utworów Tomasza Chady doskonale opisuje przebieg jego życia. Teksty Chady miały specyficzny przekaz - dotyczyły życia na krawędzi i kłopotów z prawem. Miał dar do wpadania w tarapaty - przebywał m.in. w Zakładzie Karnym w Bydgoszczy. Mówiono o nim, że ma duże poczucie humoru i otwarte serce.

W 2019 roku do kin trafił film "Proceder". Opowiada on o prawdziwej historii Tomasza Chady. W rolach głównych wystąpili Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, a także Anna Matysiak. Od 18 marca (środa) film jest dostępny w serwisie Netflix.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić