o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Eksperci ostrzegają. Już niedługo zamachy będą organizowane przez kobiety

43
Podziel się

Scenariusze ostatnich zamachów terrorystycznych w Europie były podobne - dokonywali ich młodzi, zradykalizowani mężczyźni. I to takie osoby są najczęściej pod obserwacją służb. Eksperci ds. terroryzmu zauważają jednak, że ISIS może mieć tysiące żołnierzy, na których nie zwraca się aż takiej uwagi. Chodzi o kobiety "uciekające" z kalifatu.

Eksperci ostrzegają. Już niedługo zamachy będą organizowane przez kobiety
(Youtube.com)
bDTUwfsl

Wiele kobiet rzekomo wyrywa się z rąk terrorystów np. w Syrii i ucieka m.in. do Europy. To one mogą już wkrótce stać się olbrzymim zagrożeniem, bo nie postrzega się ich jako potencjalnych zamachowców - donosi "The Daily Beast". Liczba zradykalizowanych kobiet w Europie ciągle rośnie.

Nowy trend w ISIS. Ostatnie badania przeprowadzone przez Międzynarodowe Centrum Badań nad Ekstremizmem (ICSVE) wskazują na to, że wśród terrorystów narodził się trend feminizacji. Polega on na tym, że w szeregi dżihadystów coraz częściej wstępują kobiety. Są szkolone razem z mężczyznami i mogą być wysyłane do Europy jako tzw. samotne wilki.

Możemy spodziewać się, że kolejne zamachy zostaną przeprowadzone przez kobiety. Obawiamy się, że jest to trend wśród terrorystów, który pozwoli im jeszcze lepiej ukrywać swoje działania przed służbami bezpieczeństwa - komentuje Mia Bloom, współautorka raportu.

bDTUwfsn

ISIS nie pyta o wiek. Dżihadyści rekrutują także dzieci. Raport wskazuje, że próby radykalizacji następują zarówno wśród dzieci mieszkających w Europie, jak i tych, które przyjadą tam wkrótce. Nie wiadomo jednak, ile takich "samotnych wilków" może już zamieszkiwać Stary Kontynent.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTUwfsO
KOMENTARZE
(43)
Opiniusz
4 lata temu
A Bruksela ogłosi, że zamachy dokonywane przez kobiety są dowodem na równouprawnienie w islamie.
kolo
4 lata temu
Tak jest wiecej jeszcze wiecej wpuszczajcie tych terrorystów, te jojczące kobiety i dzieci, tych tchórzów i dezerterów w wieku poborowym w imie poprawnosci politycznej i skrzywionej do cna tolerancji, a bedziecie wy płakac na grobach swoich najbliższych.Tyle na temat.
asa
4 lata temu
Pod burką cuda wianki można schować-tylko patrzec jak taka "rozrywkowa" panienka wysadzi się na zachodzie....
bDTUwfsP
ert
4 lata temu
zakaz islamu w PL !!!!
ddd
4 lata temu
wydalac z europy wszystkich muzułman !!!!
Najnowsze komentarze (43)
stefan
4 lata temu
makrela tak lubi fajerwerki
jas
4 lata temu
a ja nie boję się jakichś obcych terrorystów, bardziej obawiam się polskich bandytów, nożownik z Bochni, gwałciciele z lodzi , mordobijów z Lublina , mordercy z Łodzi, kibiców z Katowic i tak można by wymieniać przez godzinę szlachetne zachowania Polaków
Gość
4 lata temu
No to dzięki temu, że im się pozwala chodzić w burkach, będą miały łatwiej pod szmatami przenosić kałachy i bomby ;-) A w ogóle jaka to ciemnota, kobiety są w islamie niżej w hierarchii od psa, a mimo to chętnie dają się wykorzystywać. Religia stworzona przez psychopatę-pedofila nie może być normalna. A jeszcze głupsi są Europejczycy, bo o tym wiedzą i ich tu spraszają. Zero logiki.
Grzegorz
4 lata temu
"Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle"
.......
4 lata temu
.................narybek " się wykruszył .....pozostały baby do zagospodarowania ....
proso
4 lata temu
Ale odkrycie! Wszyscy spodziewają się zamachów. Należy przekonywać muzułmańskich radykałów, że trafiają do piekła ci, którzy robią zamach na niewinne osoby bez względu na wiarę. Tak jest napisane w piśmie świętym. Immani ukryli te fakty, bo zarabiają ogromne pieniądze na takich zamachach. Do tej pory nie wiadomo kto stoi za zradykalizowaniem muzułmanów. To jest działanie przeciw nim.
33
4 lata temu
W kra­jach bał­kań­skich, w Rosji, na Ukra­inie i na Wę­grzech przez 500 lat mu­zuł­ma­nie za­bi­li razem około 80mln Chrze­ści­jan. Na­stęp­nie, aby po­ło­żyć kres nie­koń­czą­cym się mu­zuł­mań­skim in­wa­zjom na chrze­ści­jań­ską Eu­ro­pę oraz aby obro­nić Bi­zan­cjum, w 1095 roku na po­le­ce­nie pa­pie­ża Urba­na II za­czę­ły się kru­cja­ty, które było zba­wien­nym środ­kiem do oczysz­cze­nia Eu­ro­py z is­la­mu.
As
4 lata temu
Najlepiej by zrobili gdyby wszyscy islamiście zebrali się na pustyni i w przyspieszonym tempie przenieśli się do swojego Allaha. Byłby piękny pokaz
bDTUwfsH
juzer
4 lata temu
Fałszywi prorocy i ich ,,owoce''.
Pawel
4 lata temu
gdzie ustepuje Chrystus tam wchodzi Allah... i tyle... patrz Francja... tam ilość miejsc religijnych jest taka sama, jedynie zamyka sie koscioly a buduje meczety... dla PL to dobrze... kraje te sie podziela.. enklawy muzulmanskie beda sie odlaczac, a to doprowadzi do parcelacji Francji, UK, Niemiec... zreszta Rosji tez taka mysl sie podoba...
mkl
4 lata temu
No to trzeba zrobic polowanie na szmatoglowe wilki
jdhsf
4 lata temu
nie trzeba byc ekspertem żeby przewidziec,przy dzisiejszej degradacji i ogłupianiu telewizja obywateli,ze taka patologia moze przeniesc sie i na kobiety...za co bierzecie kase gamonie? rozwiazywac problemy a nie jałowo gdybac !
legactwo
4 lata temu
lesery do roboty
hpi
4 lata temu
A co radzą robić ci eksperci? Może obłożyć kolorową kredę akcyzą i wyższym podatkiem co spowoduje większe wpływy do budżetu bo przecież pacyfiści i ślepcy wyjdą na ulicę malować kredą kwiatki na znak sprzeciwu i solidarności...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić