o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Piotr Mieśnik, redaktor naczelny WP
Piotr Mieśnik, redaktor naczelny WP
|
aktualizacja

Film Sekielskiego w TVP? Polacy: pokażcie go w końcu! [BADANIE]

60
Podziel się

Półkownik, tak: półkownik - tym mianem w PRL-u określano filmy, które ze względów cenzuralnych nie miały szans pojawić się w TVP, więc zalegały gdzieś na półkach w przepastnych archiwach. Czy pewnym rodzajem współczesnego "półkownika" może być film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele? Może, ale Polacy są zdania, że nie powinien być.

Film Sekielskiego w TVP? Polacy: pokażcie go w końcu! [BADANIE]
(East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
bEEmycad

"Tylko nie mów nikomu" porażający i przerażający dokument o pedofilach w sutannach notuje kolejne rekordy oglądalności. Najpierw (i wciąż) na You Tube, potem po raz pierwszy w Telewizji WP, następnie w TVN-ie. Niestety na razie nie zapowiada się, aby mogli go zobaczyć telewidzowie TVP. A gdzie jak nie w niej, która ustawowo ma zapisane "wartości misyjne" taki dokument powinien być prezentowany?

Film jest na wyciągnięcie ręki, bo Sekielski udostępnia go nieodpłatnie. Niestety w tym czasie TVP woli emitować przykurzony już obraz "Pedofile" Sylwestra Latkowskiego nakręcony kilkanaście lat temu.

Postanowiliśmy zapytać więc samych Polaków o to, czy telewizja publiczna powinna pokazać "Tylko nie mów nikomu". Aż 81 proc. badanych odpowiada na to pytanie twierdząco (57 proc. wskazało odpowiedź "zdecydowanie tak"). Przeciwko jest zaledwie 6 proc. respondentów, a tylko 2 proc. wskazało odpowiedź "zdecydowanie nie".

bEEmycaf

Czyż może być lepsze wskazanie dla włodarzy TVP niż głos widzów? Nie lękajcie się, pokażcie "Tylko nie mów nikomu" w telewizji publicznej!

Nota metodologiczna:
Badanie na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1057 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 18 – 21 maja 2019 roku.

Przeczytaj też:

bEEmycal

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEEmycaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(60)
metall
2 lata temu
W TVP leży też film Tomasza Sommera "Rozstrzelać Polaków". Ciekawe, że telewizja "antyrosyjskiego" PiS wstrzymuje emisję filmu o wymordowaniu przez Stalina tysięcy Polaków, autorstwa człowieka wspierającego "prorosyjską" Konfederację. ;-)
magazyn
2 lata temu
kto na księdza to jajka e depozyt............
Polak
2 lata temu
TVP TO MAFIA
bEEmycaH
adamo_1
2 lata temu
W sumie, nikt jako tako inteligentny nie ogląda TVP, więc i tak byłby to margines oglądalności.. A pochwały od Rydzyka i służalczość wobec szeroko rozumianej "góry" zobowiązują!
Poiuytreww
2 lata temu
Niech siekielski zrobi dokument o książce sumlinskiego i puści w TVN . Znalazło by się z 38 milionów chętnych do obejrzenia
Real_Man
2 lata temu
Problem pedofilii, to nie tylko problem kościołów. Problem ten dotyczy całego społeczeństwa. Wielu pedofili chodzi na co dzień w drogich garniturach i nikt ich nawet z tego rodzaju przestępczością nie kojarzy. Film Sekielskiego pokazuje tendencyjnie tylko fragment tej mrocznej rzeczywistości. Nie dajcie się manipulować. Potrzebny jest film traktujący problem w całości, nie tylko uderzający w kilkunastu księży, którzy powinni już dawno przebywać w więzieniach. Ja go nie obejrzałem i nie obejrzę, bo znam problem szerzej i nie będę popierał fałszowania rzeczywistości.
joda
2 lata temu
Dlaczego mnie to nie dziwi ???
apel
2 lata temu
Niech tvp pokaże równiez film The last witness-Ostatni świadek z 2018r.Może wtedy dotrze do Polaków prawda w jaki sposób zostalismy zdradzeni i potraktowani przez sojuszników,również dzisiejszych..Polecam.
Jacek-3
2 lata temu
Chwileczkę, film o murarzach dopiero się kręci, trochę cierpliwości. Misja zobowiązuje.
Harry
2 lata temu
Do łez mogą sbecy rozbawić człowieka tymi skomlącymi nadziejami.
hfg
2 lata temu
niech sekielski zrobi film o pedofili wśród ateistów i lewaków
obserwator
2 lata temu
Uważam, że nie ma potrzeby pokazywać w tvpisie tego filnu, bo każdy, kto chciał go obejrzeć, miał taką możliwość: internet, tvn, wp. Tvpis pokaże "odgrzewane kotlety" z właściwym sobie komentarzem
Mam dość mani...
2 lata temu
Chwileczkę...czy za czasów PO+PSL wyświetlono ten film chociaż raz i promowano go? Nie!!! Dlaczego? Bo pokazałby kolejny mechanizm ukrywania sprawców kolejnej afery...i - niestety - zbrodni najgorszej, bo skierowanej przeciw ufnym dzieciom.
bEEmycaz
alfik
2 lata temu
A co to kuxwa jakiś obowiązek, moze zamiast reklam i bajki na dobranoc pokazywać ten chłam dla wieśniaków.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić