aktualizacja 

Hejterzy dopięli swego. Hanna Lis znika z Twittera

15

Hanna Lis nie wytrzymała fali nienawiści w internecie. Niedawne wyznania dziennikarki wzbudziły wiele kontrowersji, a internauci postanowili wyrazić swoje niepochlebne opinie na jej temat w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od wywiadu dla magazynu „Viva!”, w którym opowiedziała o przygodzie z programem „Azja Express” i odejściu z TVP.

Hejterzy dopięli swego. Hanna Lis znika z Twittera
(PAP, Stach Leszczyński)

Użytkownicy Twittera zalali jej tablicę kąśliwymi uwagami. Wszystko dlatego, że na łamach gazety narzekała na wiążący się z utratą pracy brak środków do życia. Podkreśliła, że odchodząc z publicznej telewizji, nie otrzymała żadnej odprawy.

Internauci odebrali ją jako rozpieszczoną celebrytkę. Hanna Lis przyznała, że udział w programie „Azja Express” zmienił ją do tego stopnia, iż po powrocie „kupiła sobie buty za 60 zł”. W komentarzach ktoś zaproponował, że podrzuci jej marchewki i ziemniaki, skoro ma tak ciężko. Nie zabrakło też bardziej obraźliwych i bezpośrednich wpisów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Już wkrótce zobaczymy ją w nowym programie. Dziennikarka najwyraźniej nie zniechęciła się krytyką i gorzkimi słowami temat swojej pracy. Postanowiła je zignorować i nie bacząc na to, co myślą o niej inni, kontynuować karierę w prywatnej telewizji.

Autor: Paulina Kwiatkowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić