Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Idealny rozmiar biustu. Takie piersi najbardziej lubią faceci

150
Podziel się:

Portal medyczny przeanalizował, jaki rozmiar biustu jest według mężczyzn najbardziej atrakcyjny. Okazuje się, że faceci wcale nie preferują bardzo dużych piersi, a ich ulubionym rozmiarem jest średnie C.

Idealny rozmiar biustu. Takie piersi najbardziej lubią faceci
(flickr.com, Tony)

Przeciętnie duże miseczki są idealne dla ponad połowy badanych. Za rozmiarem C opowiedziało się 54 procent mężczyzn. Co ciekawe, podobny gust mają kobiety, ponieważ ponad 60 procent z nich wskazuje na ten sam wybór.

Część zdecydowała się na większe piersi jako te najseksowniejsze. Na rozmiary D oraz większe wskazało 35 procent pytanych panów. Z kolei tylko 11 procent uznało, że lepsze będą mniejsze miseczki A oraz B.

Najmniej atrakcyjne są mimo wszystko najmniejsze. W bardziej szczegółowych kategoriach miseczka AA uzyskała aprobatę jedynie u 0,8 procent badanych mężczyzn i zaledwie 0,3 procent badanych kobiet.

Badanie zrobił medyczny portal dred.com. Przeprowadzono je na próbie 1000 Amerykanów i 1000 Europejczyków. Co ciekawe wyniki odpowiadają najczęściej spotykanym rozmiarom, jakie występują na tych dwóch kontynentach. Wniosek jest taki, że mężczyźni po prostu lubią to, co mają.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(150)
szok
4 dni temu
Piersi sa do karmienia dzieci i moga byc jakie sa,nikomu nic do tego.
es
5 lata temu
Seksistowski artykuł. Najważniejszy rozmiar biustu, mózg może być jak wysuszony orzeszek.
mg63
5 lata temu
no prosze. A jak w 19 wieku robiono podobne badania w Afryce to ideal kobiety byl nastepujacy: wargi do piersi, piersi do warg, wargi do kolan. Jak to sie gusta zmieniaja z czasem i czescia swiata....
Lol
5 lata temu
a faceci też mają małe interesy ale przecież tego głośno się nie mówi a szkoda poza tym mogli by się myć dokładniej albo częściej bo śmierdzą jak skunksy .Tyle w temacie !
uoytgoiu
5 lata temu
mi jest obojętnie, ważniejsza jest dziura
yeah
5 lata temu
More than a mouth full is a waste
ZOSKA
5 lata temu
FACECI SA OKROPNI MOZE POROZMAWIAMY A WASZYCH PTASZKACH ?PRZEZ TAKIE GLUPIE KOMENTARZE ZANIZACIE NIEKTORYM KOBIETOM SWOJA WARTOSC I SAMOOCENE,OSOBISCIE MAM BARDZO MALE PIERSI WSUMIE MI TO NIE PRZESZKADZA ALE JAK CZYTAM TAKIE TEKSTY TO ODECHCIEWA MI SIE WSZYSTKIEGO;CHLOPCY SPOJRZCIE LEPIEJ NA SIEBIE
Naoczny świad...
5 lata temu
Chciałbym przytoczyć historię mojej koleżanki, którą mi opowiedziała; a mówiącą o tym, jak ważne znaczenie społeczno-kulturalne mają kobiece piersi. Koleżanka kończąc liceum i przygotowując się do egzaminów na studia; miała powazny problem. Mianowicie nie miała w ogóle biustu. Groził jej tzw. towarzyski ostracyzm, t.j. nikt jej nie chciał zapraszać na imprezy (lub czynio to niechętnie). Koleżanka postanowiła w tej sprawie "uruchomić moce nadprzyrodzone". W tym celu, udała się do kościoła i przed ołtarzem Matki Boskiej poprosiła o wsparcie. Autentycznie; zdarzył się CUD i koleżance w przeciągu paru miesięcy urosły fantastyczne piersi. Rozmiar był trudny do ustalenia, bo koleżanka nie nosiła biustonosza, bo go nie potrzebowała. Stosując starą metodę (opartą na ocenach szkolnych); była to 3,albo 4. Ujmując ten rozmiar praktycznie; były to tzw. "pełne ręce roboty". Cud ten nie uszedł niezauważony przez znajomych, i od tej pory koleżanka była zapraszana na wszystkie impezy towarzyskie.
Petr
5 lata temu
Ważne żeby mieściły się w dłoni i bokiem nie wychodziły...
xxx
5 lata temu
Im większe tym lepsze. Ważne, by były pełne i jędrne. Wtedy są piękne. A w ogóle to takie gadanie, a wiadomo że o gustach się nie dyskutuje. Jakby wszystkim podobało się to samo to na świecie byłaby jedna para i miliardy singli.
Sąsiadka
5 lata temu
To dlaczego te najbardziej cycate są najbardziej oblegane skoro niby połowa facetów woli średnie lub małe?
ppppp
5 lata temu
średnie C? a co to za rozmiar? ja mam D i to wcale nie są duże piersi, tylko takie grejpfruty mieszczące się w dużej dłoni. sam rozmiar miski jeszcze niczego nie oznacza. liczy się obwód pod.
jack
5 lata temu
Najwazniejsze zeby byly naturalne.
ouyf
5 lata temu
każde są fajne byle nie były pompowane jak wary
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić