Internauci hejtują Arka Milika za mecz z Niemcami

Po meczu, w którym reprezentacja Polski w piłkę nożną bezbramkowo zremisowała z Niemcami, internauci w brutalny sposób skomentowali występ Arkadiusza Milika. Napastnik "biało-czerwonych" zmarnował trzy doskonałe okazje na objęcie prowadzenia nad drużyną przeciwnika.

Obraz
Źródło zdjęć: © Getty Images | Shaun Botterill

Remis w czwartkowym meczu to niezwykle korzystny wynik dla Polaków. Bezbramkowy wynik daje 4 punkty w tabeli grupy C i niemal na sto procent zapewnia awans do rundy pucharowej całego turnieju. Mimo to wiele osób poczuło się rozczarowanych dyspozycją Milika, czego upust dali w komentarzach na Facebooku piłkarza.

Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik

Pod falą hejtu pojawiły się setki lajków. Mimo ostrej krytyki, być może w niektórych wypadkach uzasadnionej, fani Milika i kibice polskiej reprezentacji stanęli murem za zawodnikiem.

Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik
Obraz
© Facebook.com | Arek Milik

Te komentarze pokazały, że nie samym hejtem kibice żyją. Jednak naszym skromnym zdaniem najlepiej emocje wokół meczu skomentował na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek!

Wszystko zaczęło się od postu, który Arek Milik wrzucił na swój facebookowy profil. Kilka godzin przed meczem zawodnik zachęcał w nim kibiców do wspólnego przeżywania piłkarskich zmagań z aktualnymi mistrzami świata. "Jesteśmy gotowi !! A Wy?" - napisał Milik i do dziś zebrał pod tym wpisem 26 tys. polubień, ponad 1,2 udostępnień i niemal tyle samo komentarzy.

Autor: Kamil Królikowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Wybrane dla Ciebie