Katy Perry przeprosiła Taylor Swift. Koniec długiej wojny?

6

Niezwykle popularne wokalistki nie przepadają za sobą, choć jeszcze kilka lat temu były dobrymi przyjaciółkami. Teraz Katy Perry postanowiła zakończyć tę wojnę.

Katy Perry przeprosiła Taylor Swift. Koniec długiej wojny?
(PAP/EPA)

Wybaczam jej i przepraszam za to, co kiedykolwiek zrobiłam. Mam nadzieję, że usłyszę to samo od niej. Myślę, że najwyższy czas na to. Są większe ryby do smażenia, a na świecie są prawdziwe problemy. Wiesz, o co mi chodzi? - mówiła Perry w trakcie wywiadu dla serwisu The Thrive Global.

Artystki poróżniło uczucie do tego samego faceta. Wojna między nimi wybuchła, gdy Katy Perry zaczęła się spotykać z Johnem Meyerem - byłym partnerem Taylor Swift. Stało się to 8 lat temu. Od tej pory wiele goryczy i złośliwości wylało się z jednej i drugiej strony. Wygląda jednak na to, że to już koniec animozji.

Kocham ją i chcę dla niej wszystkiego, co najlepsze. Uważam ją za wspaniała kompozytorkę i myślę, że mimo różnic, które nas dzielą, możemy żyć w przyjaźni jako przedstawicielki silnych kobiet - dodała Perry.

Piosenkarka jest córką pary pastorów, otrzymała religijne wychowanie. Jako dorosła kobieta odrzuciła wiele z reguł, które wpajano jej w dzieciństwie, nie powstrzymała się też od krytykowania swoich rodziców. Mimo to często nawiązuje do Boga. Tak było też i tym razem.

Boże, pobłogosław ją w jej drodze. Pobłogosław, mówię to szczerze - podkreśliła.

Kilka dni temu Katy Perry wydała swoją nową płytę. Niemal dokładnie w tym samym momencie Taylor Swift udostępniła cały swój katalog w serwisie Spotify. Znawcy show biznesu twierdzą, że ta druga chciała w ten sposób przyćmić szum wokół premiery albumu swojej rywalki. Być może teraz Swift zmięknie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić