Bartosz Nowak| 

Każda kobieta może mieć "super orgazm"! Trzeba tylko wiedzieć jak

39

Naukowcy uważają, że każda kobieta zdolna jest doświadczyć czegoś, co barwnie nazwali "super orgazmem". Pod tą nazwą kryje się wielokrotny orgazm. A dokładnie chodzi o 100 orgazmów z rzędu.

seks młodych
seks młodych (Pixabay.com)

Naukowcy wyodrębnili trzy klucze do sukcesu. Są nieco bardziej skomplikowane niż np. jedna konkretna pozycja, ale też nie są niczym szczególnym. Według nich najważniejsze są relaks, joga i więź emocjonalna. Te trzy rzeczy przygotowują kobietę zarówno psychicznie, jak i fizycznie, dzięki czemu osiągnięcie "super orgazmów" nie będzie trudne.

Wiele zależy od oksytocyny, czyli hormonu szczęścia. Jego wysoki poziom znacznie ułatwia sprawę, ale wyodrębniono też cały zestaw cech, które dało się zauważyć u kobiet potrafiących szczytować raz za razem.

Te czynniki są kluczowe. Naukowcy wymienili brak skrępowania, łatwość wchodzenia w stan podniecenia i odprężenie podczas seksu zamiast zamartwiania się o swój wygląd - informuje metro.co.uk.

Badania były częścią filmu dokumentalnego "The Super Orgasm". Wyświetlony został w brytyjskiej stacji Channel 4. Pod lupę wzięto pięć kobiet. Rozmiar badania był niewielki, ale naukowcy i kobiety jednego są pewni: nawet jeśli nie osiągniecie 100 orgazmów z rzędu, co swoją drogą może być męczące, to relaks i więź emocjonalna sprawiają, że seks i tak będzie o niebo lepszy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić