REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas20.08.19 (06:09)

Kobieta myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki

Kobieta zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha, który jak sądziła, miał być spowodowany kamieniami nerkowymi. Podczas badania okazało się, że jest w ciąży. Lekarze powiedzieli jej, że na świat przyjdą bliźnięta. Zamiast tego Dannete Glitz, mieszkanka Północnej Dakoty (USA), urodziła jednak trojaczki.
Dannete Glitz / Facebook.com

Kobieta przyjechała na rutynowe badania. Po dotarciu do szpitala z ogromnym bólem brzucha, Dannete Glitz wykonała test moczu. Kiedy lekarze przyszli poinformować ją o wynikach, Amerykanka była pewna, że usłyszy o konieczności przeprowadzenia operacji usunięcia kamieni nerkowych.

Zaczęłam odczuwać ból, pomyślałam, że to kamienie nerkowe, ponieważ już kiedyś je miałam - powiedziała Dannette w rozmowie z lokalną stacją KOTA.

REKLAMA

Radosną nowinę przekazał doktor. Glitz usłyszała, że znajduje się w 34. miesiącu ciąży i niedługo urodzi bliźniaki. Po przeprowadzeniu cesarskiego cięcia okazało się jednak, że na świat przyszły trojaczki - donosi "Newsweek".

Nie mogę w to uwierzyć. Jestem w szoku, byłam przekonana, że idę do lekarza na operację kamieni nerkowych, a skończyłam z trojaczkami po cesarskim cięciu. To szalone - dodała Dannette Glitz.

Dzieci urodziły się zdrowe. Na świat przyszły dwie dziewczynki: Gypsy i Nikki oraz chłopiec o imieniu Blaze. Każde z dzieci waży około 1.8 kg. Dannette przed urodzeniem trojaczków, razem ze swoim mężem Austinem wychowywali już dwójkę dzieci.

Kiedy wyszliśmy ze szpitala, wiedziałem już, że wszystko jest w porządku. Jestem szczerze przytłoczony, wciąż mam tysiąc myśli w głowie - powiedział ojciec nowo narodzonych trojaczków Austin Glitz.

Zobacz także: Ciało kobiety a ciąża po 30. roku życia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij