Radosław Opas
Radosław Opas| 

Kobieta myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki

46

Kobieta zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha, który jak sądziła, miał być spowodowany kamieniami nerkowymi. Podczas badania okazało się, że jest w ciąży. Lekarze powiedzieli jej, że na świat przyjdą bliźnięta. Zamiast tego Dannete Glitz, mieszkanka Północnej Dakoty (USA), urodziła jednak trojaczki.

Kobieta myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki
(Facebook.com, Dannete Glitz)

Kobieta przyjechała na rutynowe badania. Po dotarciu do szpitala z ogromnym bólem brzucha, Dannete Glitz wykonała test moczu. Kiedy lekarze przyszli poinformować ją o wynikach, Amerykanka była pewna, że usłyszy o konieczności przeprowadzenia operacji usunięcia kamieni nerkowych.

Zaczęłam odczuwać ból, pomyślałam, że to kamienie nerkowe, ponieważ już kiedyś je miałam - powiedziała Dannette w rozmowie z lokalną stacją KOTA.

Radosną nowinę przekazał doktor. Glitz usłyszała, że znajduje się w 34. miesiącu ciąży i niedługo urodzi bliźniaki. Po przeprowadzeniu cesarskiego cięcia okazało się jednak, że na świat przyszły trojaczki - donosi "Newsweek".

Nie mogę w to uwierzyć. Jestem w szoku, byłam przekonana, że idę do lekarza na operację kamieni nerkowych, a skończyłam z trojaczkami po cesarskim cięciu. To szalone - dodała Dannette Glitz.

Dzieci urodziły się zdrowe. Na świat przyszły dwie dziewczynki: Gypsy i Nikki oraz chłopiec o imieniu Blaze. Każde z dzieci waży około 1.8 kg. Dannette przed urodzeniem trojaczków, razem ze swoim mężem Austinem wychowywali już dwójkę dzieci.

Kiedy wyszliśmy ze szpitala, wiedziałem już, że wszystko jest w porządku. Jestem szczerze przytłoczony, wciąż mam tysiąc myśli w głowie - powiedział ojciec nowo narodzonych trojaczków Austin Glitz.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Zobacz także: Ciało kobiety a ciąża po 30. roku życia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić