o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Kobieta myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki

40
Podziel się

Kobieta zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha, który jak sądziła, miał być spowodowany kamieniami nerkowymi. Podczas badania okazało się, że jest w ciąży. Lekarze powiedzieli jej, że na świat przyjdą bliźnięta. Zamiast tego Dannete Glitz, mieszkanka Północnej Dakoty (USA), urodziła jednak trojaczki.

Kobieta myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki
(Facebook.com, Dannete Glitz)
bDhjTFyt

Kobieta przyjechała na rutynowe badania. Po dotarciu do szpitala z ogromnym bólem brzucha, Dannete Glitz wykonała test moczu. Kiedy lekarze przyszli poinformować ją o wynikach, Amerykanka była pewna, że usłyszy o konieczności przeprowadzenia operacji usunięcia kamieni nerkowych.

Zaczęłam odczuwać ból, pomyślałam, że to kamienie nerkowe, ponieważ już kiedyś je miałam - powiedziała Dannette w rozmowie z lokalną stacją KOTA.

Radosną nowinę przekazał doktor. Glitz usłyszała, że znajduje się w 34. miesiącu ciąży i niedługo urodzi bliźniaki. Po przeprowadzeniu cesarskiego cięcia okazało się jednak, że na świat przyszły trojaczki - donosi "Newsweek".

bDhjTFyv

Nie mogę w to uwierzyć. Jestem w szoku, byłam przekonana, że idę do lekarza na operację kamieni nerkowych, a skończyłam z trojaczkami po cesarskim cięciu. To szalone - dodała Dannette Glitz.

Dzieci urodziły się zdrowe. Na świat przyszły dwie dziewczynki: Gypsy i Nikki oraz chłopiec o imieniu Blaze. Każde z dzieci waży około 1.8 kg. Dannette przed urodzeniem trojaczków, razem ze swoim mężem Austinem wychowywali już dwójkę dzieci.

Kiedy wyszliśmy ze szpitala, wiedziałem już, że wszystko jest w porządku. Jestem szczerze przytłoczony, wciąż mam tysiąc myśli w głowie - powiedział ojciec nowo narodzonych trojaczków Austin Glitz.

bDhjTFyB

Zobacz także: Ciało kobiety a ciąża po 30. roku życia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDhjTFyW
KOMENTARZE
(40)
Gg
rok temu
34 miesiąc ciąży i kto to pisze
Babajaga77
rok temu
To tylko w USA może być możliwe że nerki mają w brzuchu.
Ja
rok temu
Dzieci wazyly prawie 6 kg do tego wody, łożysko.... Głupa walila i tyle
bDhjTFyX
a
rok temu
Bez jaj, tak właśnie wygląda super edukacja seksualna w USA czy UK, nie pierwszy raz piszą o kobiecie,która o ciąży dowiaduje się przy porodzie , no sorry...
nickt
rok temu
Tak to tylko w Ameryce :))))) Być w w 34. miesiącu ciąży i nie WIDZIEĆ brzucha zawierającego trojaczki. No pięknie... Ciąża jak u słonia :P
Najnowsze komentarze (40)
Profesor
rok temu
Tylko w USA kobiety są tak inteligentne
Vvvvvvv
rok temu
Ja miałam kamicę pęcherzyka żółciowego a bolały mnie plecy i jak to wytłumaczyć czy też miałam go na plecach???? A kiedyś jeden z kamieninerkowych zablokował mi moczowód i nerka podwoiła swoją wielkość i ból miałam w prawym dolnym boku z przodu i co też to znaczy że miałam nerkę w brzuchu???? Mnie tylko dziwi to że nie zauważyła braku okresu duuuuzzzyyy brzuch ( no chyba że gruba) i mdłości i zachcianki żywieniowe???? A dla Pana tatusia to rada taka niech sie cieszy że ma zdrowe dzieci bo inni albo dzieci nie mają albo są chore!!!!!
gość
rok temu
To chyba tylko w Ameryce jest możliwe, że baba w 8 miesiącu mnogiej ciąży nie wie, że jest w ciąży. Ech ci Amerykanie, mądrością nie grzeszą, może dlatego tak lubi i hołubi ich PiS.
kobieta
rok temu
Piszący artykuł nie wie, jak długo trwa ciąża u kobiety? No, raczej nie 34 miesiące. Trzeba się zastanowić a nie pisać byle co.
xd
rok temu
A jak nie wiedziała o ciąży to się używało na imprezach
O rety!
rok temu
Nie mogę w to uwierzyć. Jestem w szoku.W 34 miesiącu ciąży!? Do szkoły p.Opas!
wow
rok temu
34 miesiąc ciąży - przez niemal 2,5 roku nie zauważyć że się jest w ciąży !!!
ddd
rok temu
Była w 34 tyg ciąży i się nie zorientowała???!! Ale bzdury!
bDhjTFyP
Bob
rok temu
Pewnie tak była spasiona jak wieloryb że nie zauważyła że jest w ciąży 20kilo w tę czy w tę co za różnica jak wygląda się jak słoń.
Sada
rok temu
34. miesiącu ciąży xDDDDDDDDDDD
ania
rok temu
a to ile lat trwa ta ciaza ???
K.
rok temu
Ciekawe, jaki to gatunek człowieka, skoro " Glitz usłyszała, że znajduje się w 34. miesiącu ciąży i niedługo urodzi bliźniaki."
jan
rok temu
Jak można chodzić prawie 3 lata w ciąży i o tym nie wiedzieć ?
Polski Agent ...
rok temu
ciekawe, czy te kamienie kopały ją w brzuch? jak to z seksu pozamałżeńskiego można ... zrobić cud ;) Tylko Boga proszę do tego nie mieszać :):)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić