Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Kobieta wykręciła zły numer. Później radości nie było końca

58
Podziel się

Starsza mieszkanka Nowego Meksyku w USA pomyliła numer telefonu i poprosiła o nowy sprzęt medyczny, dzwoniąc do biura prokuratura okręgowego. Pracownicy nie wyprowadzili jej z błędu i niedługo później odwiedzili staruszkę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Kobieta wykręciła zły numer. Później radości nie było końca
(Twitter, BernCO DA)

Starsza Amerykanka pomyliła ostatnią cyfrę numeru. Bernice Weems z Nowego Meksyku bezskutecznie próbowała się dodzwonić do sklepu ze sprzętem medycznym, żeby złożyć zamówienie. Kiedy nikt nie odbierał, nagrała się na automatyczną sekretarkę.

Nie miała pojęcia, że tak naprawdę dzwoniła do prokuratury okręgowej. Pracownicy biura uznali wiadomość za zabawną i sympatyczną pomyłkę. Kyle Hartstock zadzwonił do staruszki, żeby wyjaśnić jej całą sytuację. Zanim zdążył to zrobić, pani Weems podkreśliła, że bardzo potrzebuje nowego chodzika.

Zamiast prostować pomyłkę, postanowił spełnić prośbę staruszki. Poruszony Hartstock i jego koledzy skontaktowali się z prawdziwym sklepem ze sprzętem medycznym. Po konsultacjach i wielu wątpliwościach kupili za własne pieniądze idealny nowy chodzik dla pani Weems.

Zobacz także: Zobacz też: Marta założyła wyjątkowe miejsce. Podopieczni nie kryją łez wzruszenia

Zrobili jej niespodziankę i osobiście przekazali prezent. Biuro prokuratora wyznaczyło ośmiu przedstawicieli, którzy przyjechali do staruszki. Pani Weems chciała zwrócić im pieniądze, ale delegacja nie chciała nawet o tym słyszeć.

Sprawili, że poczułam się tak dobrze. Minęło dużo czasu, odkąd czułam się tak dobrze - powiedziała wzruszona pani Weems.

Staruszkę ponoć najbardziej wzruszyły uściski, którymi pożegnali ją darczyńcy. Przy okazji wyjawiła im, że pilnie potrzebowała chodzika na ślub wnuka. Zadowoleni pracownicy biura już planują kolejną wizytę u sympatycznej staruszki.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(58)
yeti
2 lata temu
"Zadowoleni pracownicy biura już planują kolejną wizytę u sympatycznej staruszki." tym razem służbowo ;)
z Polski
2 lata temu
zacofana ta Ameryka. Jeszcze wykręcają numery....
ulisse
2 lata temu
jutro dzwonie do Banasia!
Mikołaj
2 lata temu
Musze sie pomylic i zadzwonic do salonu samochodowego może pracownicy tego salonu sprezentuja mi nowy samochód !!!
hehe
2 lata temu
U nas prokuratura wystawiła by wezwanie do obowiązkowego wstawienia się celem wyjaśnienia
Mela
2 lata temu
A nasi prokuratorzy??? Nie dość, że nie pracują, nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy - stoją na ulicach, wrzeszczą, plują na nas i niszczą kraj.
Mela
2 lata temu
A nasi prokuratorzy??? Nie dość, że nie pracują, nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy - stoją na ulicach, wrzeszczą, plują na nas i niszczą kraj.
Ari
2 lata temu
A Polacy pomogli Irańskiemu kierowcy ciężarówki.
Nick
2 lata temu
Pomogłem podobnie wiele razy, fajna sprawa.
linki
2 lata temu
https://easyupload.io/p11lbb
linki
2 lata temu
1 https://easyupload.io/p11lbb 2 https://easyupload.io/b4pfw8 3 https://easyupload.io/ji7pms 4 https://easyupload.io/z88kqr 5 https://easyupload.io/rdr91r 6 https://easyupload.io/ukt0s6 7 https://easyupload.io/p537ng 8 https://easyupload.io/512e3u 9 https://easyupload.io/4hl6r4
nk1967
2 lata temu
u nas utopiliby się w biurokracji
ComeOnH8Me
2 lata temu
Naliczyłam 5 "staruszek" w tekście. Brawo ja :p
FAJNIE
2 lata temu
Fajnie że ktoś wpadł na ten pomysł #DziennaDawkaDobregoNewsa i potwierdzam starszym ludziom najbardziej potrzebne jest towarzystwo i dobre słowo lub właśnie bliskość życzliwej drugiej osoby.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić