Ksiądz z Irlandii marzy o występie na Eurowizji. "Mógłbym wygrać"

10
Podziel się:

Ksiądz Ray Kelly z Irlandii wystąpił m.in. w "Mam talent" i "Tańcu z gwiazdami". Duchowny wyznał, że chciałby także reprezentować swój kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Twierdzi, że mógłby go wygrać.

Ksiądz z Irlandii marzy o występie na Eurowizji. "Mógłbym wygrać"
(Facebook.com, @FatherRayKelly)

Ksiądz Ray Kelly uwielbia śpiewać. Duchowny powiedział, że bardzo chciałby reprezentować Irlandię na tegorocznej Eurowizji. Wybrał już nawet piosenkę, którą chciałby zaśpiewać w konkursie. Utwór "Hallelujah Day" napisało dla niego dwóch muzyków.

Piosenka znajdzie się na nowym albumie duchownego, który ma zostać wydany przed Wielkanocą. To będzie już trzecia płyta irlandzkiego księdza.

Ksiądz z Irlandii o szansach na wygraną w Eurowizji.

Ksiądz Ray Kelly zapytany o to, czy uważa, że ten utwór może wygrać Eurowizję odpowiedział: "Osobiście uważam, że tak, ale byłbym stronniczy".

To nierealna piosenka, jest fantastyczna. To utwór gospel z nutką westernowego country. Myślę, że mógłby wyjść wspaniale, refren jest tak prosty, że po prostu widzę, jak cała widownia do niego dołącza - powiedział Ray Kelly cytowany przez "The Irish Catholic".

Ks. Kelly zyskał popularność w 2014 r. To właśnie wtedy media społecznościowe obiegło nagranie ze ślubu, na którym duchowny wykonał swoją aranżację utworu "Hallelujah" Leonarda Cohena.

W 2018 r. ksiądz wziął udział w 12. edycji brytyjskiego "Mam talent". Obecnie można go oglądać w irlandzkim "Tańcu z gwiazdami". Choć duchowny uwielbia śpiewać, to podkreśla, że jego największą miłością pozostaje kapłaństwo.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić