aktualizacja 

Kto będzie nowym Bondem? Nikt, kogo się spodziewacie

34
Podziel się:

Wątpliwe, by kolejnym agentem 007 został Tom Hiddleston.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (o2.pl)

Wybór aktora, który wcieli się w rolę Bonda, będzie na pewno dużym zaskoczeniem. Sam Mendes, który wyreżyserował "Skyfall" oraz "Spectre", zdradził, że decyzja o obsadzeniu głównej roli w kolejnym odcinku przygód agenta 007 w 100% należy do producentki Barbary Broccoli - donosi "The Guardian". Podczas odbywającego się w Wielkiej Brytanii Hay Festival Mendes potwierdził również, że nie wyreżyseruje nowego filmu o Bondzie.

Nowym Bondem najpewniej nie będzie żaden z aktorów obstawianych przez bukmacherów. Od kilku miesięcy pojawiają się sugestie dotyczące kolejnego odtwórcy roli agenta Jej Królewskiej Mości. Za faworytów uchodzą Tom Hiddleston, Idris Elba, Aidan Turner, Damian Lewis i Jamie Bell. Jednak według słów Mendesa nowym Bondem zostanie ktoś zupełnie inny. Zaskoczeniem ma być również wybór reżysera.

Gwarantuję, że cokolwiek się wydarzy, to nie będzie to, czego się spodziewacie. W tej kwestii (Barbara Broccoli - red.) jest błyskotliwa i dzięki temu seria bondowska przetrwa - podsumował swoją wypowiedź Sam Mendes.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić